muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz a zapomněl jsem přihlašovací údaje.

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

1. Klikněte na odkaz "Zapomněli jste heslo?" nacházející se pod přihlašovacím formulářem (odkaz je viditelný na každé straně portálu)

2. Zadejte do editovacího pole e-mailovou adresu, pod kterou jste se registrovali do systému a klikněte na tlačítko „Odeslat“ Obratem Vám budou přístupové údaje (Jméno a Heslo) odeslány na uvedenou adresu.
Pokud se tak nestane, pravděpodobně si nepamatujete, pod jakým e-mailem jste registraci provedli nebo jste zadali e-mailovou adresu, ke které již nemáte přístup.

V takovémto případě nám odešlete na adresu: zprávu, do které
nezapomeňte napsat:
a) Vaše celé jméno, poštovní adresu a telefonní číslo.
b) Informaci, pod jakým e-mailem se domníváte, že registrace proběhla.
c) Pokud máte k registraci přiřazené záznamy – kontakty, uveďte název záznamu nebo číslo ID záznamu.
d) Pokud jste v rámci registrace soutěžili nebo zadali bezplatnou inzerci, uveďte přibližně kdy a u inzerátu alespoň přibližný obsah.

Informace od Vás vyhodnotíme a zašleme Vám přístupové údaje.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.