muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz a chci vytvořit nový záznam (kontakt):

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

1. Do přihlášovacího formuláře (viditelný je na každé straně portálu), zadejte své přihlašovací
Jméno a Heslo.

!!! V případě, že jste již přihlášen/a, klikněte na odkaz >„vaše nastavení a profily“ (tento odkaz, viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)

2. Vpravo se zobrazí nabídka možností vložení nových profilů katalogu muzikontakt.

3. Zvolte, jaký typ profilu chcete přidat do databáze.
4. Zobrazí se formulář pro editaci nového záznamu (kontaktu).

Doporučení pro správný zápis nového záznamu (kontaktu):

Využívejte nápovědy pokud je zobrazována u editačních polí – zjednodušíte tím schvalování nového záznamu administrátorem. Nekorektní zápis administrátor pak složitěji doplňuje a opravuje nebo nový kontakt zamítne.
Pro tyto uvedené kategorie vytvořte samostatný záznam (neslučujte je s dalšími kategoriemi).

Zakázané slučování je nastaveno u kategorií:
6.1 - Festivaly, kurzy, konference
7.1 - Kulturní domy, střediska, koncertní síně, divadla, kluby, diskotéky a ostatní místa určená pro hudební produkce

U těchto kategorií je samostatný záznam doporučen:
9.1 až 9.5 (vážná hudba), tj. 9.1 – Orchestry, 9.2 – Komorní soubory, 9.3 – Smíšené soubory, 9.4 – Pěvecké sbory a vokální soubory, 9.5 – Jednotliví sólisté
10.1 (ostatní žánry) - Hudební soubory a sólisté
10.2 – DJs, MCs, VJs, CD DJs...

Proč? Uvedené kategorie mají umožněné přiřazování koncertů a je tedy nutné, aby měly samostatný záznam (kontakt).

Jakékoliv dotazy editujte do pole „připomínky – vzkazy pro redakci“. Administrátor může na vzkaz reagovat – zpravidla e-mailovou zprávou, pokud je uvedena správná e-mailová adresa. • Před odesláním formuláře nezapomeňte zapsat „jméno osoby, která provedla aktualizaci“ • Formulář odešlete administrátorovi tlačítkem „Odeslat aktualizaci“ na druhé straně formuláře. V případě úspěšného odeslání se na další zobrazované straně objeví hlášení:

6. klikněte na odkaz >„vaše nastavení a profily“ (tento odkaz, viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)
Zobrazí se zápis nového záznamu, u kterého bude uvedena poznámka "profil čeká na schválení".

To signalizuje, že záznam ještě nebyl schválen administrátorem a není tedy zveřejněn. Bezproblémový kontakt administrátor schvaluje max. do 3 pracovních dnů. Také jakákoliv další aktualizace (změny) tohoto záznamu prochází schvalováním administrátorem. Během schvalování není umožněno přiřazovat koncert k tomuto záznamu (pro kategorie 6.1, 7.1, 9.1 – 9.5, 10.1 a 10.2). Po schválení záznamu administrátorem červené pozadí zmizí a záznam je zveřejněn na portálu a zároveň připraven pro tištěnou verzi katalogu Muzikontakt.


Vaše nejčastější problémy a otázky:

Pro záznam, který bych chtěl nově vytvořit, není v nabídce kategorie, která by mi nejvíce vyhovovala. Odpověď: Vyberte ve formuláři kategorii, která je k té vaší nejblíže a zapište do textového pole „připomínky – vzkazy pro redakci“ návrh pro vytvoření nové kategorie. Váš návrh posoudíme a budeme vás kontaktovat.

Pod mým profilem na portálu bych chtěl mít připojen odkaz na dceřinou společnost (hudební soubor ve kterém působím/interpreta, který je součástí souboru/festival, který pořádám). Jaký je postup?
Odpověď: Konkrétní požadavek - propojit Váš záznam s dalším v rámci tzv.: „souvisejících odkazů“ uveďte v základním formuláři záznamu, a to v textovém poli „připomínky – vzkazy pro redakci“.

Tuto část nápovědy budeme pravidelně doplňovat na základě vašich připomínek a dotazů.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.