muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz a chci upravit svůj publikovaný záznam (kontakt):

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

1. Do přihlášovacího formuláře (viditelný je na každé straně portálu), zadejte své přihlašovací
Jméno a Heslo.

!!! V případě, že jste již přihlášen/a, klikněte na odkaz >„vaše nastavení a profily“ (tento odkaz, viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)

2. Zobrazí se přehled vašich profilů s nabídkou možností využití portálu pro registrovaného uživatele. Zde vyhledejte profil kapely, který chcete editovat, a v nabídce zvolte, zda hodláte upravit základní údaje o kapele/interpretovi, fotogalerii, mp3, koncerty nebo blog.

V případě, že nenaleznete v nabídce svůj publikovaný kontakt, využijte jinou nápovědu:
Jak přiřadit publikovaný záznam do svého uživatelského menu

5. V zobrazeném formuláři pak proveďte požadované úpravy a odešlete formulář tlačítkem
Odeslat aktualizaci (na druhé straně formuláře) ke schválení administrátorem. Všechny nové záznamy i úpravy prohlíží administrátor portálu – provedené změny budou viditelné až po jeho odsouhlasení (viz doplňující poznámka pod přiřazeným záznamem).


Vaše nejčastější problémy a otázky:

Jsem již registrovaným uživatelem a po přihlášení do systému zjišťuji, že nemám svůj publikovaný kontakt přiřazený ke své registraci a nemohu to tedy upravit.
Odpověď: Nejlépe vám pomůže podrobná nápověda na straně:
Jak přiřadit publikovaný záznam do svého uživatelského menu

Zapomněl jsem přihlašovací údaje (Jméno, Heslo).
Odpověď: Nejlépe vám pomůže podrobná nápověda na straně:
Zapomněl jsem své přihlašovací údaje

Jsem registrovaným uživatelem a systém mne odmítá přihlásit.
Odpověď: Nejlépe vám pomůže podrobná nápověda na straně:
Proč mě systém odmítá přihlásit

Proč se nyní nedostanu k záznamu své kapely (klubu) způsobem, na který jsem zvyklý?
Odpověď: Portál Muzikus.cz inovoval systém tak, aby vám umožnil maximálně využívat všech nabízených služeb a zajistil ještě lepší integraci vašeho kontaktu. Přihlaste se do systému – viz Obr. č.1 (stejné přihlašovací údaje, které jste používali doposud) a pro další postup využijte tuto otevřenou nápovědu.
Výhody nového systému budete moci posoudit sami. Čtěte, prosím, pozorně navigační nápovědy a věříme, že si na nový systém zvyknete a zachováte našemu portálu přízeň. Potěší nás, pokud nám zašlete podněty k vylepšení systému nebo nás upozorníte na nejasnosti a chyby, které odhalíte, a to na .

Tutu část nápovědy budeme pravidelně doplňovat na základě vašich připomínek a dotazů.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.