muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Potřebuji smazat záznam z databáze.

1. Jedná-li se o váš záznam (profil), který jste doposud měli pod svou správou, klikněte v sekci "vaše nastavení a profily" u příslušného záznamu na odkaz "vymazat profil" a po vyplnění důvodu zrušení profilu odešlete stisknutím tlačítka administrátorovi ke schválení. Od této chvíle se nebude profil zveřejňovat na portálu Muzikus.cz ani v tištěné verzi katalogu Muzikontakt.

2. Jedná – li se o záznam (kontakt), ke kterému nemáte přístup, sdělte tento požadavek e-mailovou zprávou na adresu: a do zprávy uveďte zdůvodnění požadavku, kontaktní spojení na vás a název záznamu tak, jak je publikován na portálu (případně kategorii, ve které je zařazen). Pro administrátora je jedním z identifikačních údajů e-mailová adresa, ze které zprávu odešlete. Pokud záznam není přiřazen jiné osobě, administrátor vaši žádost vyhodnotí, záznam uloží pro archiv a bude vás o této skutečnosti informovat.

3. Jedná - li se o záznam koncertu, který byl omylem nebo chybně přiřazen k vašemu záznamu (kontaktu) a nemáte možnost ho smazat, pravděpodobně záznam nemáte přiřazený pod svou registrací. Pokuste se dle níže uvedených odkazů pro nápovědu přiřadit záznam pod svou správu – registraci a koncert smažte. Nebo kontaktujte administrátora na adrese: a ve zprávě uveďte přesný popis vašeho požadavku, odůvodnění a kontaktní spojení na vás. Administrátor vaši žádost vyhodnotí a provede potřebné úpravy.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.