muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz, mám založen profil kapely a chci přidat nebo vyměnit svoji mp3:


>> licenční ujednání
>> návod


Závazné licenční ujednání ke zveřejněným audiovizuálním dílům na portálu Muzikus.cz:

1. Tyto závazné licenční podmínky upravují práva a povinnosti mezi komunitním hudebním portálem Muzikus.cz a uživatelem služby “Kapely”, tj. interpretem nebo jeho pověřeným zástupcem.

2. Služba umožňuje vytvořit veřejnou profilovou stránku interpreta a ukládat na ni informace, které budou volně a bezplatně přístupné všem návštěvníkům portálu.

3. Uživatel se zavazuje dodržovat toto ujednání počínaje okamžikem prvního přístupu do uživatelského rozhraní.

4. Uživatel nese plnou odpovědnost za veškeré zvukové, obrazové, textové i jiné materiály jím uložené za účelem veřejného vystavení. Uživatel stvrzuje, že tyto materiály nejsou v rozporu s právními předpisy ČR.

5. Uživatel stvrzuje, že je oprávněným držitelem autorských práv ke všem uloženým materiálům.

6. Uživatel prohlašuje, že veškeré uložené audio materiály nejsou chráněny třetími osobami nebo subjekty, případně že s těmito subjekty má veškerá licenční práva na tyto materiály, včetně práv na sklaby převzaté od jiných autorů, vypořádána.

7. Portál má právo zamítnout zveřejnění uložených materiálů, zejména materiálů nízké technické kvality a materiálů porušujících právní předpisy ČR, a to bez udání důvodu.

8. Portál si vyhrazuje právo veškeré zvukové, obrazové, textové i jiné materiály použít ke svým marketingovým i komerčním účelům v rámci svých aktivit, a to i mimo profilovou stránku interpreta.

9. Uživateli nevyplývají žádné finanční nároky z činnosti portálu, včetně nároků na odměn za za výkon autorských práv k veškerým uloženým zvukovým, obrazovým, textovým i jiným materiálům.

10. Uživatel má právo kdykoliv odstranit či změnit jednotlivé části svého profilu.

11. V případě odhalení poškozování cizích práv či porušení tohoto ujednání si portál vyhrazuje právo učinit rozhodnutí ve věci včetně možnosti odstranění uživatelského účtu, a to i bez udání důvodu a předchozího upozornění.

12. Portál si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tyto podmínky bez předchozího upozornění.Jak přidat nebo vyměnit svoji mp3:

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

1. Klikněte na odkaz přihlášení (odkaz je viditelný na každé straně portálu), zadejte své přihlašovací
Jméno a Heslo a klikněte na tlačítko Odeslat

!!! V případě, že jste již přihlášený, klikněte na odkaz „vaše nastavení a profily“ v sekci UŽIVATEL vpravo nahoře (tento odkaz je po přihlášení viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)

2. V menu svého uživatelského profilu zvolte odkaz mp3.

Seznam kategorií Muzikontaktu, ke kterým lze mp3 přiřadit:
9.1 až 9.5 (vážná hudba), tj. 9.1 Orchestry, 9.2 Komorní soubory, 9.3 Smíšené soubory, 9.4 Pěvecké sbory a vokální soubory, 9.5 Jednotliví sólisté
10.1 (ostatní žánry) - Hudební soubory a sólisté
10.2 - DJs, MCs, VJs, CD DJs...

3. Vyplňte jméno skladby, klikněte na tlačítko Procházet, vyhledejte ukázku ze svého lokálního adresáře, přiřaďte, potvrďte souhlas s licenčním ujednáním a klikněte na tlačítko Odeslat.
Maximální velikost každé vložené nahrávky je omezena na 20 MB, jediným přípustným formátem je "mp3".

4. Nahrávku lze kdykoliv editovat (vyměnit), a to tlačítkem Opravit.

5. Nahrávku lze kdykoliv odstranit, a to tlačítkem Smazat.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.