muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Otázky k diskuznímu fóru:Diskuzní fórum Muzikus.cz pracuje na základě volně šiřitelném programu phpBB 2, více zde.

Registrace a přihlášení:

Proč se nemohu přihlásit?
Už jste se zaregistrovali? Před přihlášením je nutné se nejdříve registrovat. Byla vám na fóru zakázána činnost (v takovém případě se tato skutečnost zobrazí)? Pokud ano, kontaktujte administrátora a ptejte se na důvody. Pokud jste se registrovali, nebyli jste z fóra vyloučeni a stále se nemůžete přihlásit, znovu zkontrolujte uživatelské jméno a heslo. Obvykle toto bývá ten problém a pokud není, kontaktujte administrátora, možná má chybné nastavení fóra.

Je vůbec potřeba se registrovat?
Registrace je potřeba pro vkládání příspěvků; k samotnému prohlížení diskuzí nutná není.

Proč jsem automaticky odhlášen?
Pokud nezaškrtnete tlačítko Přihlásit automaticky při příští návštěvě, budete přihlášeni jen po dobu práce na fóru. Toto má zabránit zneužití vašeho účtu někým jiným. Abyste zůstali přihlášeni, zaškrtněte toto políčko, když se přihlašujete. Toto ovšem nedoporučujeme, když se přihlašujete z veřejného počítače, např. v knihovně, internetové kavárně, univerzitě atd.

V minulosti jsem se zaregistroval, ovšem nyní se nemohu přihlásit?!
Nejpravděpodobnější důvody: zadali jste chybné uživatelské jméno nebo heslo (zkontrolujte e-mail, který jste obdrželi při registraci) nebo administrátor z nějakého důvodu smazal váš účet.

Vkládání příspěvků:


Jak vložím téma do fóra?
Jednouše. Klikněte na příslušné tlačítko na obrazovce fóra nebo tématu. Bude ale nutné se registrovat, resp. přihlásit. To, co vám je povoleno můžete vidět na spodní části fóra nebo tématu (Např. Můžete přidat nová téma do tohoto fóra, Můžete hlasovat v tomto fóru, atd.).

Příspěvky jsou formátovýny pomocí BBCode, o co jde?
BBCode je zvláštní implementace HTML. BBCode sám o sobě je podobný stylu HTML, tagy jsou uzavřeny v hranatých závorkách [ a ] a nabízí větší kontrolu nad tím, co a jak se zobrazí. Pro více informací o BBCode si prohlédněte průvodce.

Mohu přidávat obrázky?
Obrázky se mohou zobrazovat ve vašich příspěvcích, ačkoliv v současné době neexistuje žádná funkce k nahrání obrázků přímo na board. Z tohoto důvodu musíte uvést na takový obrázek odkaz, např. http://www.nekde-na-internetu.cz/muj-obrazek.png. Nemůžete vytvářet odkazy na obrázky umístěné na vlastním PC (pokud to není veřejně přístupná stanice) nebo obrázky za prověřujícími mechanismy, např. schránky hotmail nebo yahoo, zaheslované odkazy, atd. K zobrazení obrázku použijte buď BBCode [img] tag nebo příslušné HTML (je-li povoleno).

Záležitosti okolo phpBB 2:


Kdo napsal tento program?
Tento software (v její nemodifikované formě) je vytvořen, zveřejněn a chráněn autorskými právy phpBB Group. Je dostupný pod the GNU General Public Licence a může být volně distribuován. Více informací naleznete na phpbb.com.

Koho mám kontaktovat ohledně právních záležitostí boardu?
Pro možnost upozornění redakce Muzikus.cz na případné porušení pravidel některým z registrovaných uživatelů portálu na diskuzním fóru, zejména pak porušením autorských práv zveřejněním zcizených textů, obrázků či odkazováním na ilegální obsah v internetu, slouží tento kontaktní formulář. Děkujeme za spolupráci.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.