muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Co znamená označení „neautorizovaný profil“?


Takto označený publikovaný profil nebyl vytvořen pomocí on-line formuláře přímým zástupcem kapely, klubu, festivalu či firmy a není jím ani spravován. Editace profilu a další aktualizace byly provedeny naší redakcí nebo Hudebním informačním střediskem buďto na základě e-mailových zpráv nebo z jiných souvisejících zdrojů.

Neautorizovaným profilem tedy může být např.:
- profil festivalu, který redakce založila na základě zaslané tiskové zprávy
- profil zahraničního festivalu
- profil kapely, která má naplánovány koncerty zavedené do naší databáze
- profil zahraniční kapely, která má v Česku nebo okolí naplánovánu sérii koncertů
- profil klubu, ve kterém se koná několik hudebních akcí, zavedených do naší databáze koncertů


Jak profil autorizovat, resp. jak se stát správcem profilu?


Týká-li se některý z neautorizovaných profilů vaší kapely, klubu nebo festivalu, můžete si jej autorizovat, stát se tak jeho správcem a využívat tak všech jeho dostupných funkcí, mj. editace koncertů, blogu nebo fotogalerie.

Zašlete e-mailovou zprávu administrátorovi na adresu a do zprávy uveďte:
- předmět: autorizace profilu
- do těla zprávy: informace o vás, které souvisí s konkrétním profilem, a dále informace o profilu, který si přejete spravovat: název (jméno) profilu, ID profilu (případně link nebo zařazení do katalog. kategorie)

Nezapomeňte do zprávy uvést e-mailovou adresu, pod kterou jste se registrovali do systému Muzikus.cz.
Pokud nebyla registrace vytvořena, proveďte ji na straně muzikus.cz/registrovat (Postup registrace pro případ nejasností naleznete v nápověvě "Jak se zaregistrovat").

Na základě obdržených informací administrátor vyhodnotí, jste-li oprávněným správcem záznamu, přiřadí ho k vaší registraci a bude vás o této skutečnosti informovat, případně si vyžádá další upřesnění.

Po přiřazení profilu k vašemu uživatelskému účtu a po jeho vaší první editaci bude namísto pojmu "neautorizovaný profil" zobrazen termín poslední aktualizace.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.