muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz a chci vytvořit veřejný uživatelský profil, který bude součástí sekce Píplfest:

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

1. Do přihlášovacího formuláře (viditelný je na každé straně portálu), zadejte své přihlašovací
Jméno a Heslo.

!!! V případě, že jste již přihlášen/a, klikněte na odkaz >„vaše nastavení a profily“ (tento odkaz, viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)

2. Zobrazí se nabídka možností Vašeho uživatelského profilu.

3. Zvolte možnost "osobní údaje".

4. Zobrazí se formulář pro editaci Vašich osobních údajů. V jeho úvodu zaškrtněte pole "veřejný profil" a klikněte na tlačítko "uložit".

4. Formuluř na stránce osobních údajů se rozšíří o další pole, do nichž můžete vyplnit údaje, které se budou zobrazovat ve Vašem veřejném profilu.
V záhlaví se zároveň objeví možnosti "fotogalerie", kam můžete vložit své obrázky, a "blog", kde můžete vytvářet své články a aktivně se tak podílet na obsahu Muzikus.cz.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.