muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Nejsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz a chci se zaregistrovat a mít možnosti a výhody jako registrovaný uživatel portálu (přidat nový záznam do katalogu, upravit svůj již publikovaný záznam, soutěžit, podat inzerát…)

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

1. Klikněte na odkaz registrace (odkaz je viditelný na každé straně portálu), vyplňte registrační formulář a klikněte na tlačítko „Odeslat

Čtete pozorně pomocné texty u každého povinného údaje!

2. Na vaši e-mailovou adresu bude odeslán kontrolní dopis. V tomto dopisu obdržíte jedinečnou webovou adresu, kterou musíte navštívit pro aktivaci vašeho účtu.

Po úspěšné registraci si nezapomeňte vaše registrační údaje vytisknout – viz zobrazená nabídka

3. Pomocí přihlašovacího formuláře, viditelného na každé stránce a podstránce, do kterého zadáte své uživatelské jméno a heslo, se přihlásíte do systému.

4. Zobrazí se vaše uživatelské menu

5. Nyní máte možnost využívat portál Muzikus.cz jako registrovaný uživatel – soutěžit, podat bezplatný inzerát, diskutovat na fóru, vytvořit si veřejný profil a vkládat do něj své fotografie nebo blogovat, vytvořit nový zápis (kontakt) do katalogu Muzikontakt včetně profilu kapely, klubu či festivalu… Věříme, že zachováte portálu přízeň a těšíme se na vaše podněty a připomínky.


Vaše nejčastější problémy a otázky:

Systém mi při pokusu o registraci neustále hlásí, že ji nemůže provést.
Často se stává, že je zadáno uživatelské jméno nebo heslo, které již systém má ve své evidenci. Je tedy více než pravděpodobné, že pokud zadáte jako uživatelské jméno řetězec: „jana“ nebo „zus“ nebo „novak“, systém vás upozorní, že je již tato registrace v databázi evidovaná. Pokuste se tedy vaše přihlašovací údaje pozměnit tak, aby byla menší pravděpodobnost duplicity. Např.: „janakulhankova“ nebo „zusostrava“ nebo „novakjaroslav“

Proč musím uvádět e-mailovou adresu do registrace?
Tento údaj je neveřejný a neposkytujeme ho třetím osobám. Funkční e-mailová adresa, na kterou zasíláme elektronický kód pro dokončení Vaší registrace. je nutná k aktivaci Vašeho uživatelského účtu. Je to zároveň důležitý identifikační zdroj pro případ, že zapomenete přihlašovací údaje. Podle e-mailové adresy lze vaši registraci dohledat a například vám přiřadit k registraci již publikovaný kontakt, ke kterému jste zatím neměli přístup.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.