muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jsem registrovaným uživatelem portálu Muzikus.cz a chci ke svému uživatelskému účtu přiřadit jiný, již publikovaný profil


A/ Profil, který je zveřejněn a označen jako neautorizovaný:


Týká-li se některý z neautorizovaných profilů vaší kapely, klubu nebo festivalu, můžete si jej autorizovat, stát se tak jeho správcem a využívat tak všech jeho dostupných funkcí. Postup naleznete v <samostatné sekci nápovědy.

B/ Profil, který je spravován pomocí jiného uživatelského účtu:


Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

Pod jedním uživatelským účtem můžete mít jeden uživatelský profil (veřejný "Píplfest" profil nebo neveřejný) a neomezený počet profilů kapel, klubů, festivalů a Muzikontaktu. Spravujete-li více profilů (kapel, klubů, festivalů, Muzikontaktu), k jejichž editaci se přihlašujete prostřednictvím několika uživatelských účtů, můžete si je převést pod jediný účet. Spojení uživatelských účtů zjednoduší vaši práci a zpřehlední orientaci ve vašich profilech.

1. Do přihlášovacího formuláře (viditelný je na každé straně portálu), zadejte přihlašovací Jméno a Heslo uživatelského účtu, který chcete v budoucnu používat a ke kterému chcete připojit další účet a s ním související profil(y).

!!! V případě, že jste již přihlášen/a, klikněte na odkaz >„vaše nastavení a profily“ (tento odkaz, viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)

2. Zobrazí se stránka s nabídkou možností Vašeho uživatelského profilu. V pravém sloupci otevřete záložku "Připoj účet".

3. Zadejte přihlašovací Jméno a Heslo uživatelského účtu, který chcete připojit k účtu, pod nímž jste přihlášen/a a potvrďte kliknutím na tlačítko Odeslat.

!!! Pozor! K účtu, pod kterým jste přihlášen/a, nelze připojit jiný účet s veřejným uživatelským profilem pro sekci Píplfest. Chcete-li takový účet připojit, nejprve veřejný profil deaktivujte. To provedete v nastavení osobních údajů v rámci účtu, který chcete s Vaším hlavním účtem sloučit.

4. Původní uživatelský účet automaticky zanikne. Všechny profily kapel, klubů, festivalů a Muzikontaktu tímto budou převedeny pod aktuální uživatelský účet a zobrazí se v seznamu Vašich profilů. Pod váš účet budou rovněž převedeny příspěvky z diskuzního fóra, odeslané z původního uživatelského účtu.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.