muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Co to je služba "faklub" a jak ji nastavit:

Doporučujeme vytisknout tuto navigační stránku a vrátit se do okna, ze kterého jste navigační nápovědu otevřeli. Nebo si okno s touto nápovědou zmenšit a postupovat dle návodu v původním okně.

Co to je služba "fanklub"?

Služba "Fanklub" umožňuje automatické zasílání informací o koncertech vaší oblíbené kapely (či kapel) na váš e-mail.
Jak to zjednodušeně funguje:
Na našich stránkách si nastavíte kdy chcete upozornění zasílat, pro jakou kapelu či kapely je chcete zasílat, případně oblast kde se má daný koncert konat.
Jakmile se v naší databázi koncertů objeví koncert dané kapely (kapel), pošleme vám upozornění s informací kdy a kde se daný koncert koná včetně dalších podrobností o dané akci.
1. Klikněte na odkaz přihlášení (odkaz je viditelný na každé straně portálu), zadejte své přihlašovací
Jméno a Heslo a klikněte na tlačítko Odeslat

!!! V případě, že jste již přihlášený, klikněte na odkaz uživatel „vaše jméno“  přihlášen (tento odkaz, viditelný na všech stránkách, vás vždy navede do vašeho uživatelského menu)

2. V menu svého uživatelského profilu zvolte odkaz fanklub.

3. Nyní můžete nastavit kdy a jaké upozornění chcete zasílat

odesílání - zaškrtěte termín, ve kterém chcete zasílat upozornění na koncerty. Termínů může být několik.

oblast - zašle se upozornění jen na koncert v té dané oblasti

účinkující - tady je potřeba vybrat kapelu, interpreta či více kapel (kliknutím na tlačítko "výběr účinkujících"). POZOR výběr se otevře v novém okně.
Účinkující vyberete kliknutím na název kapely v hlavním okně. Poznáte, že se vám objeví v levém okně pod nadpisem "Vaše vybranné fanklub kapely". Kliknutím na název kapely v levém okně je naopak s výběru odstraníte.
Po výběru nezapomeňte kliknout na odkaz odeslat.

Vaše nejčastější problémy a otázky:

Chci upozornění zasílat na jiný email?
Odpověď:
klikněte na odkaz základní údaje v levém menu stránek v sekci "nastavení profilu", opravte váš email a klikněte na tlačítko odeslat.

Nechodí vám emaily s upozorněním na koncerty?
Odpověď:
Zkontrolujte tyto nastavení v sekci fanklub:
Máte zaškrtnutou alespoň jednu volbu odesílání (ze 4 možností).
Máte vybranou alespoň jednu kapelu (interpreta).
Máte ve vašem profilu zadaný správný email.
Kapela (interpret) má koncert zadaný v naší databázi koncert. Můžete ověřit v sekci koncerty viz. odkaz v horním menu "hudební servis" -> "koncerty".

Jestli jsou všechny tyto možnosti splněny a upozornění Vám nechodí, napište nám a popište svůj problém a připište do emailu vaše uživatelské jméno, kterým se přihlašujete na stránkách muzikus. Kontakty na redakci najdete v sekci "O nás" odkaz dole na stránce.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.