muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Elektronické vydání - často kladené otázky (FAQ)

 1. Snažím se číst elektronické vydání časopisu, ale jdou mi otevřít pouze čísla, která jsou zdarma. Moje zakoupené časopisy nejdou přečíst.
  Elektronické vydání může číst jen přihlášený uživatel. Zkontrolujte, zda jste přihlášen. V pravém sloupci nahoře by mělo být vaše uživatelské jméno a pod tím odkaz „vaše nastavení a profily“. Pokud je tam prázdné pole pro přihlášení uživatele, přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem. Pokud jste je zapomněl, použijte odkaz pod tím pro jeho zaslání.

 2. Dá se elektronické vydání stáhnout do počítače?
  Nedá, elektronické vydání můžete číst pouze on-line na internetu, po přihlášení do svého uživatelského účtu. Je to z důvodu ochrany před nelegálním stahováním a šířením tiskovin bez autorských práv.

 3. Lze číst elektronické vydání na elektronických čtečkách knih (např. Amazon Kindle, PocketBook, apod.)?
  Ne.

 4. Lze elektronické vydání prohlížet na všech chytrých telefonech a tabletech (a všech internetových prohlížečích)?
  Na většině (hlavně nových vydáních) ano, na některých mobilech a starších vydáních bohužel ne. Doporučujeme před zakoupením otestovat prohlížení na ukázkovém elektronickém vydání zdarma (najdete na stránce www.muzikus.cz/e-muzikus).

 5. Nejde mi zvětšit stránka na mobilním telefonu nebo tabletu
  Na některých operačních systémech je potřeba 2x poklepat na stránku pro její zvětšení. Týká se to většinou tabletů a chytrých mobilů s operačním systémem Android.

 6. Dlouhé načítání na tabletech a chytrých mobilních telefonech
  Dlouhé načítání čísla (až 50s) je způsobeno pomalým zpracováním vyhledávací databáze na některých pomalejších tabletech a chytrých mobilních telefonech

 7. Jaký User agent mám nastavit v prohlížeči na tabletu
  Na některých tabletech je výhodnější pro prohlížení zvolit User Agent: Desktop. Doporučujeme před zakoupením otestovat na ukázkovém elektronickém vydání zdarma (najdete na stránce www.muzikus.cz/e-muzikus).

 8. Při listování se mi najednou objeví mezi normálními stránkami bílá stránka?
  Zkuste nalistovat o stránku zpět a pak zpátky. Případně zavřete a znovuotevřete celé číslo.

 9. Po načtení na PC se mi objeví stránky bez obsahu (obrázků a textu).
  Podle našich zkušeností pomůže aktualizace (nebo přeinstalace) Adobe Flash Playeru.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.