muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nápověda

Jak zadat festival do databáze


Na stránce http://www.muzikus.cz/festivaly nejprve prohledejte databázi, zda je již festival uveden – některé jsme již zadali sami. Pokud festival není uveden, můžete jej přidat. Editovat a přidávat záznamy do databáze může jen registrovaný uživatel.
  1. Pokud nejste registrovaným uživatelem našich stránek, vytvořte svou novou registraci zde: http://www.muzikus.cz/registrovat/

  2. Pokud již máte registraci vytvořenu, přihlašte se zde: http://www.muzikus.cz/prihlasit/

  3. Po přihlášení vytvořte NOVÝ PROFIL FESTIVALU kliknutím na odkaz v pravém sloupci stránky – záložka "nový profil" – festival. Po vyplnění všech údajů bude záznam zkontrolován administrátorem a zveřejněn. Nadále jej pak můžete kdykoliv doplňovat a měnit.

  4. Pokud při prohledávání databáze zjistíte, že festival je již uveden a vy k němu nemáte přístup, vytvořte si výše uvedeným způsobem registraci a zaregistrovaný email se stručnou žádosti a názvem festivalu, který chcete editovat jej zašlete na email festivaly@muzikus.cz – vaše registrace a festival propojíme, takže k nim získáte přístup a budete jej moci editovat.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.