muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
poslat zprávu

Vaše jméno:

 *
Váš e-mail:
 *
Nelegální obsah se nachází v sekci?:
blog
forum
Specifikace nelegálního obsahu?:
nelegální obsah
odkaz na nelegální obsah
ostatní
odkaz na nelegální obsah::
 
odkaz odkud ukradeno::
 
text e-mailu:
 *
antispam:

 *
Povinné údaje jsou označeny *
 
nápověda
Tento kontaktní formulář slouží pro možnost upozornění redakce Muzikus.cz na případné porušení pravidel některým z registrovaných uživatelů portálu na veřejném profilu, blogu či diskuzním fóru, zejména pak na porušení autorských práv zveřejněním zcizených textů, obrázků či odkazováním na ilegální obsah v internetu.

Chcete-li nám o výše zmíněném podat zprávu, vyplňte formulář na této stránce a klikněte na tlačítko odeslat. Potvrzení o přijetí připomínky Vám bude zasláno na zadanou e-mailovou adresu. Všechna upozornění v nejkratší možné době posoudíme a vyhodnotíme další postup.


Vaše jméno, Váš e-mail – zde prosíme uveďte své jméno a e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme potvrzení o přijetí připomínky, případně zprávu o dalším postupu

Nelegální obsah se nachází v sekci - zde zvolte, zda se Vaše připomínka týká sekce veřejných profilů nebo blogů (blog) či sekce diskuzního fóra (fórum)

Specifikace nelegálního obsahu – zvolte jednu z možností:
- Pokud dotyčný uživatel zcizil vaše texty, fotografie či jiná autorská díla a zveřejnil je v rámci našeho portálu, zvolte “nelegální obsah”.
- Je-li odkazováno na vaše zcizené texty, fotografie či jiná autorská díla, nacházející se na jiném webu než na Muzikus.cz, zvolte “odkaz na nelegální obsah”
- Týká-li se problém jiné záležitosti, zvolte “ostatní”

Odkaz na stránku s nelegálním obsahem – do tohoto pole zkopírujte úplnou webovou adresu (URL) stránky, na které se nelegální obsah nachází

Odkaz odkud ukradeno – pokud uživatel zcizil vaše autorské dílo, zkopírujte do tohoto pole webovou adresu, na které se nachází jeho původní zdroj

Text e-mailu - zde můžete blíže specifikovat problém, případně přidat poznámku
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.