muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

MANIAC

pop / punk / rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Marek "NELZON" Bareš - Kytara, vokál, songmaker
Jiří Bareš - Hlavní vokál, electropad
Tomáš Muller - Basa, vokál
Miloš "MILLHOUSE" Blaháček - Bicí

biografie
Lollipoppunková kapela vzniklá v roce 2011. Do roku 2015 stačila odehrát přes 350 koncertů. V kapele se naplno (a doufáme, že i na dlouho) zabydlel nový bubeník - Roman Kvita. V prvních týdnech roku nového roku jsme vydali naše první EP - BONEBROKE 2012. A dál? Kapela začala hrát na hezkých festech, koncerty se rozšířily atd. atd. Super rozjetá parta, která se vytvořila s bicmenem Romanem, se ale záhy rozpadla odchodem bicmena Romana, který upřednostnil jeho další nadání, které se záhy ukázalo mnohem větším, než jsme si všichni mysleli. Rozhodl se tak věnovat svůj život, aspoň pro teď, práci, praxi a vášní pro designérství. Přejeme mu tak mnoho štěstí a zdaru, avšak jsme si jisti, že takhle nadaný člověk si jistě vždy najde to svoje místo, ať už se rozohodne pro cokoliv. Roman tak zároveň zůstává kapelním dobrým kamarádem. Po dlouhém hledání aspoň tak punkového bicmena a aspoň takovýho frajera, jako byl Roman, se kapele povedla super věc a to najít v obou ohledech úctyhodného náhradníka. Robrt pochází z e dnes již rozpadlé bandy Konec Konců. Nasedl do kapely, jako první zahrál v pohodě všechny bicí, který jsme si za tu dobu vymysleli a mnohem víc.

2013 - 2014

Kapela s Robem nahrává svoje první cédo s názvem Greatest Hits, dělá nové klipy k I LET a SKOTSKÉ. Dál a dál koncertuje, na lepších a lepších koncertech a festech. S Robem to šlape jako po másle, když tu náhle dochází k poslední změně v podobě kapely.

2014 - MANIAC

Po dlouhém zvažování jsme se kapela demokraticky rozhodla, že se jí název BONEBROKE, který si vybrala, když eště hrála trochu jiný žánr, už nelíbí natolik, aby ho spokojeně nadále používala a šířila do světa. Sám název zní sice drsně, ale po celou dobu, co ho používá, se nemohla ubránit tomu, že se k ní vůbec nehodí a některým z nás poslední dobou nešel už téměř vůbec přes pysky. Vybrán byl tedy proto MANIAC! Charakterizuje tak hlavně energii, kterou se snaží dávat do koncertů a do songů a styl, se kterým většina z členů přistupuje k muzice a životu. Hraje ale totéž, co hrála, koncertuje, maká na nových písních a zůstává stejná. LONG LIVE THE MANIAC !!

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Maniac

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.