muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (97)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


02.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Stabat MaterBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


03.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock-Bulldog - BulldogKulturní dům (Loučeň)


10.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PETR ZEMAN QUARTETImperial Club (Karlovy Vary) podrobnosti


11.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Badys, V.P.O.hoKAIN - rock club (Praha 3)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Diesel - BulldogStará Lysá (Stará Lysá)


16.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MARTA TOPFEROVÁ TRIOKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LENKA NOVÁ a PETR MALÁSEK - Ve dvou tour - MALÁSEK PETRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Diesel, Katr, Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30Michalova šňůra - Michal HorákKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00ZRUŠENO! Hrajeme EMISI - NATURALHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


22.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Janet AALTERNA klub (Brno)


23.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BEÁTA HLAVENKOVÁ a OSKAR TÖRÖK - "Sně" - HLAVENKOVÁ BeataKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30FISH FLESH FIELD, HENRY DOLLARKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Douglas Dare (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Gingerhead , host: HlavolamyKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00On-line přenos - NATURALKnak (Teplice) podrobnosti


29.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mezi Prahou a PadovouBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


13.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KAREL PLÍHAL - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Shopping (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:15DCMUSICBOX ONLINE STREAM - Černý peprHraničář (Ústí nad Labem) podrobnosti


25.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Tokyo Police Club (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


05.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


06.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven I - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
20:00Bixley - BixleyMusic Club Rusty Nail (Brno)
21:00Iron Maiden Revival Praha ve Vagonu - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti
22:00PRELUDIUM - Kchun PurgatioMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven II - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZAHAJOVACÍ KONCERTMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven III - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30SILENZIOMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


09.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven IV - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30IGOR ARDAŠEV - RECITÁLMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Beethoven V - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ŠOSTAKOVIČ - ELGARMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


11.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven VI - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30Katta + Jiří Pavlica & HradišťanMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


12.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven VII - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:00Bulldog, Lehkej Odpad - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30SCHUBERT - CHAUSSONMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


13.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30ZRUŠENO! Krhanice Beat Fest - on-line - ZRUŠENO! NATURALhřiště (Krhanice) podrobnosti
16:30Beethoven VII - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT - „PSTRUH!"Mezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
23:00POSTLUDIUM IMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


14.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00POSTLUDIUM IIMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


18.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Zakaž hvězdu a Dooušek v Café Práh - DooušekCafé Práh (Brno) podrobnosti
20:00NATURALKnak (Teplice) podrobnosti


19.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Kafé Piksla (Břeclav) podrobnosti


23.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 215. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


25.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUBOŠ POSPÍŠIL!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


26.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Rock Automat v Hostivici - Rock AutomatHostinec Lokálka (Hostivice) podrobnosti
20:00V.P.O.hoBlue Bar (Zbiroh)


27.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00ZRUŠENO! OAMF Přeštěnice - ZRUŠENO! NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti
18:30Lyndon TownCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


30.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Léto začíná Na půlceCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00Fource enterntainment uvádí: Big Thief (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


02.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open mic na Půlce: Nedržte zobák Vol. 8Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30PRUDIČ BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


10.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Iron Maiden a Black Sabbath - BLACK SABBATH REVIVAL CZ, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


11.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rouškový večírek bez roušek: Sanitka a Ekström Kvartett - Ekström Kvartett, SanitkaStarobrněnská pivnice VELVET (Blansko) podrobnosti

1-60 (97)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.