muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (64)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


20.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00POUTNÍCI - POUTNÍCIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00První jarní akce Na Musilce - ZRUŠENO :-( - BixleyMUSILKA - KULTURNÍ STŘEDISKO OMEGA (Brno - Husovice) podrobnosti
19:30ZRUŠENO - Larry John McNally (US)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Fuzzy – one man acoustic soloCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog+Trilobit-Rock - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00V.P.O.ho na Sladovně - V.P.O.hoClub Sladovna (Mýto) podrobnosti


26.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IRENA BUDWEISEROVÁ - BUDWEISEROVÁ IRENAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30China Shop Bull (UK), SHOE CUTKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


02.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Stabat MaterBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


03.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock-Bulldog - BulldogKulturní dům (Loučeň)


10.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PETR ZEMAN QUARTETImperial Club (Karlovy Vary) podrobnosti


11.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Badys, V.P.O.hoKAIN - rock club (Praha 3)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Diesel - BulldogStará Lysá (Stará Lysá)


16.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MARTA TOPFEROVÁ TRIOKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LENKA NOVÁ a PETR MALÁSEK - Ve dvou tour - MALÁSEK PETRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Diesel, Katr, Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30Michalova šňůra - Michal HorákKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00ZRUŠENO! Hrajeme EMISI - NATURALHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


22.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Janet AALTERNA klub (Brno)


23.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BEÁTA HLAVENKOVÁ a OSKAR TÖRÖK - "Sně" - HLAVENKOVÁ BeataKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30FISH FLESH FIELD, HENRY DOLLARKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Douglas Dare (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Gingerhead , host: HlavolamyKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mezi Prahou a PadovouBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


13.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KAREL PLÍHAL - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Shopping (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Tokyo Police Club (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


05.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


06.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven I - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
22:00PRELUDIUM - Kchun PurgatioMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven II - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZAHAJOVACÍ KONCERTMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven III - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30SILENZIOMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


09.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven IV - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30IGOR ARDAŠEV - RECITÁLMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Beethoven V - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ŠOSTAKOVIČ - ELGARMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


11.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven VI - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30Katta + Jiří Pavlica & HradišťanMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


12.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven VII - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:00Bulldog, Lehkej Odpad - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30SCHUBERT - CHAUSSONMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


13.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Krhanice Beat Fest - NATURALhřiště (Krhanice)
16:30Beethoven VII - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT - „PSTRUH!"Mezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
23:00POSTLUDIUM IMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


14.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00POSTLUDIUM IIMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti


27.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00OAMF Přeštěnice - NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti


30.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Fource enterntainment uvádí: Big Thief (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


08.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík VIII - EXTAZE, Soul Keeper, V.P.O.ho, KREYSON MemorialRockfestík (Zbiroh) podrobnosti


15.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog, Trilobit-Rock - BulldogMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany)


05.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALhřiště (Dřemčice) podrobnosti


25.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog - BulldogBalada bar (Praha)


10.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog - BulldogVELBLOUD music bar (České Budějovice)


16.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Cumbal, Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti

1-60 (64)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.