muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (230)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


2.3.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:05PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


4.3.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PokáčKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


5.3.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PJ Harvey Tribute BandV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Jessy Lanza (CA) - JESSY LANZA (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00Yamabushi + MC QuidoCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


6.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Luboš Holub - BulldogRestaurace Vinohrady (Most)
20:00Čankišou + Propaganja v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


7.3.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mejdan nejen pro Tomáše a jeho MDŽ - Houpací kůň, SOUBOJ S PAMĚTÍ, 21 hodinMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
20:00Rock Automat - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


9.3.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DIIV (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00Zbytky Sluchu! PunkSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti


10.3.2020 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Maestro delle NazioniBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


11.3.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hudba Praha Band - výroční koncert - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


12.3.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZRUŠENO - LONGITAL (SK) - Mauna TourKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PACINO + PANIC ROOM + TILIKUMCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00Prago Union v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti
20:00Rock Automat v Hostivici - Rock AutomatHostinec Lokálka (Hostivice) podrobnosti


14.3.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ZRUŠENO! - NATURALKd Otvice (Otvice) podrobnosti
20:00COMA (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00Hally BellyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


15.3.2020 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Zrušeno - Dooušek v Oratoru - DooušekOrator (Lažánky) podrobnosti


19.3.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 Koncert Večery S čtvrtek 19.3.2020 - NEKONÁ SE - Buczech, Pavel Kavka duo Hudební skupina SpolektivDivadlo U Kapličky (České Budějovice) podrobnosti
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


20.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00POUTNÍCI - POUTNÍCIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00První jarní akce Na Musilce - ZRUŠENO :-( - BixleyMUSILKA - KULTURNÍ STŘEDISKO OMEGA (Brno - Husovice) podrobnosti
19:30ZRUŠENO - Larry John McNally (US)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Fuzzy – one man acoustic soloCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.3.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog+Trilobit-Rock - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00V.P.O.ho na Sladovně - V.P.O.hoClub Sladovna (Mýto) podrobnosti


26.3.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IRENA BUDWEISEROVÁ - BUDWEISEROVÁ IRENAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30China Shop Bull (UK), SHOE CUTKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.3.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


2.4.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Stabat MaterBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


3.4.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock-Bulldog - BulldogKulturní dům (Loučeň)


10.4.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PETR ZEMAN QUARTETImperial Club (Karlovy Vary) podrobnosti


11.4.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Badys, V.P.O.hoKAIN - rock club (Praha 3)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Diesel - BulldogStará Lysá (Stará Lysá)


16.4.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MARTA TOPFEROVÁ TRIOKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.4.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LENKA NOVÁ a PETR MALÁSEK - Ve dvou tour - MALÁSEK PETRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.4.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Diesel, Katr, Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30Michalova šňůra - Michal HorákKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00ZRUŠENO! Hrajeme EMISI - NATURALHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


22.4.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Janet AALTERNA klub (Brno)


23.4.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BEÁTA HLAVENKOVÁ a OSKAR TÖRÖK - "Sně" - HLAVENKOVÁ BeataKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30FISH FLESH FIELD, HENRY DOLLARKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.4.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Douglas Dare (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.4.2020 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Gingerhead , host: HlavolamyKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00On-line přenos - NATURALKnak (Teplice) podrobnosti


29.4.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mezi Prahou a PadovouBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


13.5.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KAREL PLÍHAL - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.5.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Shopping (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.5.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:15DCMUSICBOX ONLINE STREAM - Černý peprHraničář (Ústí nad Labem) podrobnosti


25.5.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Tokyo Police Club (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


5.6.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


6.6.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Beethoven I - Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti
20:00Bixley - BixleyMusic Club Rusty Nail (Brno)
21:00Iron Maiden Revival Praha ve Vagonu - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti
22:00PRELUDIUM - Kchun PurgatioMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2020 (Kutná Hora) podrobnosti

1-60 (230)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.