muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (69)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


08.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00My Sister GrenadineCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


10.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00EXUDE + BOOST + NONDESCRIPTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


11.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hibou (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock Automat v Kainu - Rock AutomatKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


14.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00HOP TROP - HOP TROPKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
21:10Distant Bells - Pink Floyd Revival Brno - Distant Bells - Pink Floyd Tribute BandGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


15.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Na Hnátě s Točílas - NATURAL, TočílasHnáta (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Bulldog Trilobit-rock, To nechceš, Luboš Holub, WochmatyxBIKERS BAR VODÁRNA (Stochov)
20:00Mucha koncert kontroverzní písničkářkyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti
21:00Rock - Metal - Punk Koncert Vol.2 v Club Záhoří ProstějovClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


18.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00GAEA (Portugalsko) + KOLONACafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Míša LeichtKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock + Bulldog - BulldogFatal Music Club (Praha 3)
21:00Iron Maiden and Ozzy Osbourne Revivals - OZZY OSBOURNE REVIVAL PRAHA, Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti


25.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŠTEPÁN RAK - Rak ŠtěpánKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Múza 2020 – 2. postupové kolo - V.P.O.hoDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


28.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog+Argos - BulldogRock Club Prdel (Beroun)


29.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Metalový únor 2020 - V.P.O.ho, AMPÉRLhotka U Lochovic (Lhotka U Lochovic)


02.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:05PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


04.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PokáčKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jessy Lanza (CA) - JESSY LANZA (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Luboš Holub - BulldogRestaurace Vinohrady (Most)
20:00Čankišou + Propaganja v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


07.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mejdan nejen pro Tomáše a jeho MDŽ - Houpací kůň, SOUBOJ S PAMĚTÍ, 21 hodinMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti


09.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DIIV (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mauna Tour - LONGITAL (SK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Prago Union v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


14.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NATURALKd Otvice (Otvice) podrobnosti
20:00COMA (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.03. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dooušek v Oratoru - DooušekOrator (Lažánky) podrobnosti


19.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


20.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00POUTNÍCI - POUTNÍCIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Larry John McNally (US)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog+Trilobit-Rock - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00V.P.O.ho na Sladovně - V.P.O.hoClub Sladovna (Mýto)


26.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IRENA BUDWEISEROVÁ - BUDWEISEROVÁ IRENAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30China Shop Bull (UK), SHOE CUTKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


03.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Trilobit-Rock-Bulldog - BulldogKulturní dům (Loučeň)


10.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PETR ZEMAN QUARTETImperial Club (Karlovy Vary) podrobnosti


11.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Badys, V.P.O.hoKAIN - rock club (Praha 3)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Diesel - BulldogStará Lysá (Stará Lysá)


17.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LENKA NOVÁ a PETR MALÁSEK - Ve dvou tour - MALÁSEK PETRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Diesel, Katr, Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00Hrajeme EMISI - NATURALHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


23.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BEÁTA HLAVENKOVÁ a OSKAR TÖRÖK - "Sně" - HLAVENKOVÁ BeataKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Douglas Dare (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


13.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KAREL PLÍHAL - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Shopping (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Tokyo Police Club (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


05.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


12.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog, Lehkej Odpad - BulldogRock Club Prdel (Beroun)


13.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Krhanice Beat Fest - NATURALhřiště (Krhanice)


25.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAMF Přeštěnice - NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti


30.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Fource enterntainment uvádí: Big Thief (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


08.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík VIII - EXTAZE, Soul Keeper, V.P.O.ho, KREYSON MemorialRockfestík (Zbiroh)

1-60 (69)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.