muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (231)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


22.12.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Moleskine w/ Tom BlueCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.12.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00POKOJ25 (urban/underground rap)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


25.12.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


29.12.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vánoční koncert souboru Musica animata v Třebíči. - Musica animatabazilika sv. Prokopa (Třebíč) podrobnosti


30.12.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.01. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Vánoční koncert souboru Musica animata v Jaroměřicích nad Rokytnou. - Musica animataDům sv. Josefa (Jaroměřice nad Rokytnou) podrobnosti
18:30Vánoční koncert souboru Musica animata v Přibyslavicích. - Musica animatakostel Narození P. Marie (Přibyslavice) podrobnosti
19:30Franta Vlček & sešlí z Krychle a hosté - Franta Vlček, HUMBUK, Michal Knébl, Milan DvořákBALBÍNOVA POETICKÁ HOSPŮDKA (Praha 2) podrobnosti


11.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + SoustrastRock Club Prdel (Beroun)
19:00Uzavřená soukromá akce - NATURALPanský dvůr (Řitka)


15.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LAURA A JEJÍ TYGŘIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Blues Rock City /blues-rock, Praha/Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Morbos Records NightClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


18.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Pharamis (CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


19.01. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Dnes BLUES "KDO PŘIJDE PO VEČEŘI"HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


20.01. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30BLUES GUITARS SESSION VŽDY KAŽDÝ PONDĚLÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POZOR - ZMĚNA DATA! - DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


23.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MISERY FOR A LIVING (it) + I BREATHE YOU DIE (it)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


24.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00JITKA ZELENKOVÁ - Recitál - ZELENKOVÁ JITKAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
21:00Rock - Metal - Punk Koncert Vol.1 v Club Záhoří ProstějovClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


25.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00KAFKA. + VARAN + PARK+RIOTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Iron Maiden and Black Sabbath Revivals - Iron Maiden Revival Praha , OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revivalMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


27.01. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUES GUITARS SESSION VŽDY KAŽDÝ PONDĚLÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


28.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 2016. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


30.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00TWO VOICES - Rychterová JanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:3035 let dobře namazáno - UŽ JSME DOMAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Imperial Thunfisch (BE) + Heavy Waves (CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


01.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30SUDY POTU (Lumír Tuček)+HOSTÉHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Kevin Morby (US) + Bedouine (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


03.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUES GUITARS SESSION VŽDY KAŽDÝ PONDĚLÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


05.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHANGE (can/usa) + PRINCIP (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


06.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dooušek v Zelenáčově Šopě - DooušekZelenáčova šopa, Art Zlín (Zlín) podrobnosti
19:30Nedržte zobák – Open mic Na půlce Vol. 7Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


07.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubenický workshop - MILOŠ MEIERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00My Sister GrenadineCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


10.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00EXUDE + BOOST + NONDESCRIPTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


11.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hibou (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock Automat v Kainu - Rock AutomatKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


14.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00HOP TROP - HOP TROPKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
21:10Distant Bells - Pink Floyd Revival Brno - Distant Bells - Pink Floyd Tribute BandGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


15.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Na Hnátě s Točílas - NATURAL, TočílasHnáta (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Bulldog Trilobit-rock, To nechceš, Luboš Holub, WochmatyxBIKERS BAR VODÁRNA (Stochov)
20:00Mucha koncert kontroverzní písničkářkyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti
21:00Rock - Metal - Punk Koncert Vol.2 v Club Záhoří ProstějovClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


18.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00GAEA (Portugalsko) + KOLONACafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Míša LeichtKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Listopad /CZ/Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock + Bulldog - BulldogFatal Music Club (Praha 3)
21:00Iron Maiden and Ozzy Osbourne Revivals - OZZY OSBOURNE REVIVAL PRAHA, Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti


25.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŠTEPÁN RAK - Rak ŠtěpánKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Múza 2020 – 2. postupové kolo - V.P.O.hoDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


28.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v V. KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:00Bulldog+Argos - BulldogRock Club Prdel (Beroun)


29.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Metalový únor 2020Lhotka U Lochovic (Lhotka U Lochovic)
20:00Metalový únor 2020 - V.P.O.ho, SacrasticHospoda U hejduků (Lhotka u Lochovic) podrobnosti


02.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:05PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


04.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PokáčKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

1-60 (231)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.