muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-45 (45)



15.12. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nuummite, The New Horizons, ChandraCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LIPA PETERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Špatně temperovaný klavírV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30I am Pentagon + TengriCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog + Insignie + FalcarRock Club Prdel (Beroun)
20:00Předvánoční mejdan s Bixley - BixleyMusic Club Rusty Nail (Brno)
20:00EMPTY HALL OF FAME + BEHIND THIS WALL (d) + THALIDOMIDECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00KLBCK VánočkaClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


25.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


29.12. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vánoční koncert souboru Musica animata v Třebíči. - Musica animatabazilika sv. Prokopa (Třebíč) podrobnosti


30.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


5.1.2020 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Vánoční koncert souboru Musica animata v Jaroměřicích nad Rokytnou. - Musica animataDům sv. Josefa (Jaroměřice nad Rokytnou) podrobnosti
18:30Vánoční koncert souboru Musica animata v Přibyslavicích. - Musica animatakostel Narození P. Marie (Přibyslavice) podrobnosti


11.1.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + SoustrastRock Club Prdel (Beroun)
19:00Uzavřená soukromá akce - NATURALPanský dvůr (Řitka)


15.1.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LAURA A JEJÍ TYGŘIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.1.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.1.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00JITKA ZELENKOVÁ - Recitál - ZELENKOVÁ JITKAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


30.1.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00TWO VOICES - Rychterová JanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.1.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:3035 let dobře namazáno - UŽ JSME DOMAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Retrodisko Krakov - NATURALKD KRAKOV (Praha 8) podrobnosti


1.2.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně)
20:00Kevin Morby (US) + Bedouine (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.2.2020 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hibou (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


14.2.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00HOP TROP - HOP TROPKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.2.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Na Hnátě s Točílas - NATURAL, TočílasHnáta (Ústí nad Labem) podrobnosti


25.2.2020 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŠTEPÁN RAK - Rak ŠtěpánKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


5.3.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jessy Lanza (CA) - JESSY LANZA (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


6.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti


9.3.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DIIV (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


14.3.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00COMA (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


20.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00POUTNÍCI - POUTNÍCIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


26.3.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IRENA BUDWEISEROVÁ - BUDWEISEROVÁ IRENAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.4.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hrajeme EMISI - NATURALHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


15.5.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Shopping (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


5.6.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


13.6.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Krhanice Beat Fest - NATURALhřiště (Krhanice)


25.6.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAMF Přeštěnice - NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti


24.7.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


8.8.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík VIII - EXTAZE, Soul Keeper, V.P.O.hoRockfestík (Zbiroh)


5.9.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALhřiště (Dřemčice) podrobnosti


16.10.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


27.11.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Tentokrát UNPLUGDED - NATURALZahradní dům (Teplice) podrobnosti

1-45 (45)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.