přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-46 (46)



21.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Náklad štěstí - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


DNES (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + Radek Kurc and fiendsRock Club Prdel (Beroun)
20:00THE RUN UP (uk) + TYPESETTER (usa)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30patten (UK) + Robert Curgenven (IR/AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


23.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Staropražští Pardálové-koncertKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


24.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00INHUMAN NATURE (uk) + DUNGEON (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Drahla (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00TRAVERSE (Francie) + GODDAMNIT (USA)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUETET Bluegrass BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Jazzrockové ozvěny - NuBaDŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice) podrobnosti


30.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert – Kateřina HajnáV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Po 10 letech na místě činu - NATURALKafárna na kus řeči (Praha 2) podrobnosti


04.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TalaqpoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Up Node x MeetFactory Night 1MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Zpívánky pro plavce III. - A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
23:00Up Node x MeetFactory Night 2MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.12. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Blue Hawaii (CA) + Graham Van Pelt (CA) + Pick a Piper (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Karel slaví narozeniny – benefiční výstavaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


13.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00František Nedvěd a Tiebreak - NEDVĚD FRANTIŠEKKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00V.P.O.ho, Orient rock PrahaKAIN - rock club (Praha 3)


16.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LIPA PETERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog + Insignie + FalcarRock Club Prdel (Beroun)
20:00Předvánoční mejdan s Bixley - BixleyMusic Club Rusty Nail (Brno)
21:00KLBCK VánočkaClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


25.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


30.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.1.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + SoustrastRock Club Prdel (Beroun)
19:00Uzavřená soukromá akce - NATURALPanský dvůr (Řitka)


15.1.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LAURA A JEJÍ TYGŘIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


24.1.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00JITKA ZELENKOVÁ - Recitál - ZELENKOVÁ JITKAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.1.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Retrodisko Krakov - NATURALKD KRAKOV (Praha 8) podrobnosti


1.2.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně)


14.2.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00HOP TROP - HOP TROPKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.2.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Na Hnátě s Točílas - NATURAL, TočílasHnáta (Ústí nad Labem) podrobnosti


6.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti


5.6.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


13.6.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Krhanice Beat Fest - NATURALhřiště (Krhanice)


25.6.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAMF Přeštěnice - NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti


24.7.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


8.8.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík VIII - EXTAZE, Soul Keeper, V.P.O.hoRockfestík (Zbiroh)


5.9.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALhřiště (Dřemčice) podrobnosti


16.10.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti

1-46 (46)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.