muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

94-153 (194)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


18.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00GAEA (Portugalsko) + KOLONACafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Míša LeichtKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Listopad /CZ/Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock + Bulldog - BulldogFatal Music Club (Praha 3)
21:00Iron Maiden and Ozzy Osbourne Revivals - OZZY OSBOURNE REVIVAL PRAHA, Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti


25.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŠTEPÁN RAK - Rak ŠtěpánKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Múza 2020 – 2. postupové kolo - V.P.O.hoDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


28.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v V. KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:00Bulldog+Argos - BulldogRock Club Prdel (Beroun)


29.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Metalový únor 2020Lhotka U Lochovic (Lhotka U Lochovic)
20:00Metalový únor 2020 - V.P.O.ho, SacrasticHospoda U hejduků (Lhotka u Lochovic) podrobnosti


02.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:05PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


04.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PokáčKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PJ Harvey Tribute BandV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Jessy Lanza (CA) - JESSY LANZA (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00Yamabushi + MC QuidoCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


06.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Luboš Holub - BulldogRestaurace Vinohrady (Most)
20:00Čankišou + Propaganja v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


07.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mejdan nejen pro Tomáše a jeho MDŽ - Houpací kůň, SOUBOJ S PAMĚTÍ, 21 hodinMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
20:00Rock Automat - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


09.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DIIV (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00Zbytky Sluchu! PunkSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti


10.03. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Maestro delle NazioniBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


11.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hudba Praha Band - výroční koncert - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


12.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZRUŠENO - LONGITAL (SK) - Mauna TourKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PACINO + PANIC ROOM + TILIKUMCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00Prago Union v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti
20:00Rock Automat v Hostivici - Rock AutomatHostinec Lokálka (Hostivice) podrobnosti


14.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ZRUŠENO! - NATURALKd Otvice (Otvice) podrobnosti
20:00COMA (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00Hally BellyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


15.03. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Zrušeno - Dooušek v Oratoru - DooušekOrator (Lažánky) podrobnosti


19.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 Koncert Večery S čtvrtek 19.3.2020 - NEKONÁ SE - Buczech, Pavel Kavka duo Hudební skupina SpolektivDivadlo U Kapličky (České Budějovice) podrobnosti
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


20.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00POUTNÍCI - POUTNÍCIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00První jarní akce Na Musilce - ZRUŠENO :-( - BixleyMUSILKA - KULTURNÍ STŘEDISKO OMEGA (Brno - Husovice) podrobnosti
19:30ZRUŠENO - Larry John McNally (US)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Fuzzy – one man acoustic soloCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog+Trilobit-Rock - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00V.P.O.ho na Sladovně - V.P.O.hoClub Sladovna (Mýto) podrobnosti


26.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IRENA BUDWEISEROVÁ - BUDWEISEROVÁ IRENAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30China Shop Bull (UK), SHOE CUTKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


02.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Stabat MaterBarokní podvečery (Praha) podrobnosti


03.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock-Bulldog - BulldogKulturní dům (Loučeň)


10.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PETR ZEMAN QUARTETImperial Club (Karlovy Vary) podrobnosti


11.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Badys, V.P.O.hoKAIN - rock club (Praha 3)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Diesel - BulldogStará Lysá (Stará Lysá)


16.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MARTA TOPFEROVÁ TRIOKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LENKA NOVÁ a PETR MALÁSEK - Ve dvou tour - MALÁSEK PETRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Diesel, Katr, Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30Michalova šňůra - Michal HorákKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00ZRUŠENO! Hrajeme EMISI - NATURALHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


22.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Janet AALTERNA klub (Brno)


23.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BEÁTA HLAVENKOVÁ a OSKAR TÖRÖK - "Sně" - HLAVENKOVÁ BeataKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30FISH FLESH FIELD, HENRY DOLLARKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Douglas Dare (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti

94-153 (194)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.