přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-49 (49)



05.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kevin Morby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JABLKOŇKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Psychedelic Porn Crumpets (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HmlistoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Patient Pacient + Tape 01Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00RADŮZA - koncert - RADŮZAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


13.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - Zahajovací violoncellový koncert DUO BRIKCIUS - OffenBACH & KLEIN100 - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Sváťa Karásek & SVATOPLUKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - violoncellový koncert KATZ100 - František Brikcius - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


DNES (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Festival Brikcius 2019 - Den Poezie - Smečka vlků - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30 Koncert pro Žirafu - KOUBKOVÁ JANAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Stará Mydlárna - CD Tour - Wono Sito SedneStará mydlárna (Mělník) podrobnosti
21:00DJ MikeClub Záhoří (Prostějov 1)


16.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Mezinárodní den studentstva - (Ne)nechte nás hrátKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30MIDDLEDARK, V.P.O.ho, SevenKalikovský mlýn (Plzeň)
22:0030 let svobodného gymnázia Chomutov - NATURALMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


21.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Náklad štěstí - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + Radek Kurc and fiendsRock Club Prdel (Beroun)


23.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Staropražští Pardálové-koncertKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


27.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUETET Bluegrass BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Jazzrockové ozvěny - NuBaDŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)


30.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Po 10 letech na místě činu - NATURALKafárna na kus řeči (Praha 2) podrobnosti


04.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TalaqpoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


06.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Zpívánky pro plavce III. - A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


12.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Karel slaví narozeniny – benefiční výstavaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


13.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00V.P.O.ho, Orient rock PrahaKAIN - rock club (Praha 3)


16.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LIPA PETERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog + Insignie + FalcarRock Club Prdel (Beroun)
20:00Předvánoční mejdan s Bixley - BixleyMusic Club Rusty Nail (Brno)


25.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


30.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.1.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + SoustrastRock Club Prdel (Beroun)
19:00Uzavřená soukromá akce - NATURALPanský dvůr (Řitka)


15.1.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LAURA A JEJÍ TYGŘIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


31.1.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Retrodisko Krakov - NATURALKD KRAKOV (Praha 8) podrobnosti


1.2.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně)


15.2.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Na Hnátě s Točílas - NATURAL, TočílasHnáta (Ústí nad Labem) podrobnosti


6.3.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti


5.6.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


13.6.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Krhanice Beat Fest - NATURALhřiště (Krhanice)


25.6.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAMF Přeštěnice - NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti


24.7.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


8.8.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík VIII - EXTAZE, Soul Keeper, V.P.O.hoRockfestík (Zbiroh)


5.9.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALhřiště (Dřemčice) podrobnosti


16.10.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti

1-49 (49)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.