přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (84)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


31.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00La Casa Fantom (NOR) + Nusle Sound SystemCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


01.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Motogarage - CD Tour - Wono Sito SedneMotogarage (Ústí nad Labem) podrobnosti
20:00Zaracha + Fat Old DonaldCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


02.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAPonorka (Litvínov) podrobnosti
20:00Apaath + OakhandsCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Dooušek & Tana Na Věčnosti - Tana, DooušekNa Věčnosti (Znojmo) podrobnosti


05.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kevin Morby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JABLKOŇKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Psychedelic Porn Crumpets (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HmlistoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Patient Pacient + Tape 01Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00RADŮZA - koncert - RADŮZAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


13.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - Zahajovací violoncellový koncert DUO BRIKCIUS - OffenBACH & KLEIN100 - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Sváťa Karásek & SVATOPLUKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - violoncellový koncert KATZ100 - František Brikcius - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


15.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Festival Brikcius 2019 - Den Poezie - Smečka vlků - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30 Koncert pro Žirafu - KOUBKOVÁ JANAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Stará Mydlárna - CD Tour - Wono Sito SedneStará mydlárna (Mělník) podrobnosti
21:00DJ MikeClub Záhoří (Prostějov 1)


16.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Mezinárodní den studentstva - (Ne)nechte nás hrátKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30MIDDLEDARK, V.P.O.ho, SevenKalikovský mlýn (Plzeň)
22:0030 let svobodného gymnázia Chomutov - NATURALMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


21.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Náklad štěstí - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


22.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + Radek Kurc and fiendsRock Club Prdel (Beroun)
20:00THE RUN UP (uk) + TYPESETTER (usa)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30patten (UK) + Robert Curgenven (IR/AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


23.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Staropražští Pardálové-koncertKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


24.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00INHUMAN NATURE (uk) + DUNGEON (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Drahla (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00TRAVERSE (Francie) + GODDAMNIT (USA)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUETET Bluegrass BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Jazzrockové ozvěny - NuBaDŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice) podrobnosti


30.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert – Kateřina HajnáV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Po 10 letech na místě činu - NATURALKafárna na kus řeči (Praha 2) podrobnosti


04.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TalaqpoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Up Node x MeetFactory Night 1MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00INCRIMINATE (sk) + MAKExPEACE (cz/sk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


DNES (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Zpívánky pro plavce III. - A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00HOFAME (it) + DON JUAN (it)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
23:00Up Node x MeetFactory Night 2MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.12. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Blue Hawaii (CA) + Graham Van Pelt (CA) + Pick a Piper (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Karel slaví narozeniny – benefiční výstavaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


13.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00František Nedvěd a Tiebreak - NEDVĚD FRANTIŠEKKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00V.P.O.ho, Orient rock PrahaKAIN - rock club (Praha 3)


16.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LIPA PETERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog + Insignie + FalcarRock Club Prdel (Beroun)
20:00Předvánoční mejdan s Bixley - BixleyMusic Club Rusty Nail (Brno)
21:00KLBCK VánočkaClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


25.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


30.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.1.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + SoustrastRock Club Prdel (Beroun)
19:00Uzavřená soukromá akce - NATURALPanský dvůr (Řitka)


15.1.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LAURA A JEJÍ TYGŘIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


22.1.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.1.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00JITKA ZELENKOVÁ - Recitál - ZELENKOVÁ JITKAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti

1-60 (84)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.