muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (228)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


18.10.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HUDBA PRAHA bandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Nezapomenutelný večírek - Kungpao Cowboys, SOUBOJ S PAMĚTÍ, LA SklerosaMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30Metalová smršť ve Kbelích v Liďáku - Iron Maiden Revival Praha , HALFORD RevivalLidový dům (Kbely) podrobnosti
20:00FUCK IT… I QUIT! (New Jersey, USA) + MAKEXPEACE (cz/sk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30When Saints Go Machine (DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


19.10.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Výběžek free LIVE 21Výběžek free LIVE 21 (Varnsdorf)


20.10.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Everything Is Terrible! (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.10.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Ricardo Descalzo, Michael CuttingMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


22.10.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Schallfeld ensembleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ PO 2012. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.10.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONCERT A KŘEST VELKÉHO ZPĚVNÍKU SKUPINY NEZMAŘI - NEZMAŘIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


24.10.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00E-moc-e koncert vítězů - Wono Sito SedneMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti
19:30MUCHAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Výplach – koncert + křest CDV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30DENERVACE+FYLOZOFY JAMHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


25.10.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vedlejší účinky + Velký špatnýCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Soukromá akce - NATURALMusic Club Vagon (praha) podrobnosti
21:00Rock Automat + host Natural - Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


26.10.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Karlovarský hlas 2019 – výběrové koloKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.10.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30DĚDEČEK JIŘÍKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00FIRE AT WILL (Francie) + DRAWBACKS (Francie)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.10.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00La Casa Fantom (NOR) + Nusle Sound SystemCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


1.11.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Motogarage - CD Tour - Wono Sito SedneMotogarage (Ústí nad Labem) podrobnosti
20:00Zaracha + Fat Old DonaldCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


2.11.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAPonorka (Litvínov) podrobnosti
20:00Apaath + OakhandsCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Dooušek & Tana Na Věčnosti - Tana, DooušekNa Věčnosti (Znojmo) podrobnosti


5.11.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kevin Morby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


6.11.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JABLKOŇKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


8.11.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Psychedelic Porn Crumpets (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


9.11.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HmlistoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Patient Pacient + Tape 01Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.11.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00RADŮZA - koncert - RADŮZAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


13.11.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - Zahajovací violoncellový koncert DUO BRIKCIUS - OffenBACH & KLEIN100 - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Sváťa Karásek & SVATOPLUKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.11.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - violoncellový koncert KATZ100 - František Brikcius - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


15.11.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Festival Brikcius 2019 - Den Poezie - Smečka vlků - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30 Koncert pro Žirafu - KOUBKOVÁ JANAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Stará Mydlárna - CD Tour - Wono Sito SedneStará mydlárna (Mělník) podrobnosti
21:00DJ MikeClub Záhoří (Prostějov 1)


16.11.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Mezinárodní den studentstva - (Ne)nechte nás hrátKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30MIDDLEDARK, V.P.O.ho, SevenKalikovský mlýn (Plzeň)
22:0030 let svobodného gymnázia Chomutov - NATURALMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


21.11.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Náklad štěstí - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


22.11.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + Radek Kurc and fiendsRock Club Prdel (Beroun)
20:00THE RUN UP (uk) + TYPESETTER (usa)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30patten (UK) + Robert Curgenven (IR/AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


23.11.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Staropražští Pardálové-koncertKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


24.11.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00INHUMAN NATURE (uk) + DUNGEON (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Drahla (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.11.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00TRAVERSE (Francie) + GODDAMNIT (USA)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.11.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUETET Bluegrass BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.11.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Jazzrockové ozvěny - NuBaDŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice) podrobnosti


30.11.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert – Kateřina HajnáV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Po 10 letech na místě činu - NATURALKafárna na kus řeči (Praha 2) podrobnosti


4.12.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TalaqpoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

1-60 (228)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.