přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (102)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


29.09. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Post punk/elektro: The Lautreamonts (Brazílie) + TraashBooCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


03.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30-123min.KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30ARTERIALS / ROWAN OAK / LOVELINECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Pharamis (CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


05.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bulldog + Insignie + FalcarPoldofka (Kladno)
10:00Onionfest - V.P.O.ho, RAVENLAW, Kovadlina, Amok, MORTIFILIA, BOHEMYST, Necnon MortussOnionfest (Hořovice)
20:007 Hříchů a Back to Roots - 7 HříchůRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


06.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PoPo TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


07.10. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Quasars EnsembleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


08.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Isha TrioMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


09.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MIGAL (Kiel, Německo) + CAEMENTO (Děčín, CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Cluster ensembleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


10.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Los Quemados, Adriano TrindadeKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hell Again ! - Bulldog Metal CraftRock Club Prdel (Beroun)
19:00Richard Kmoch 50 - Katapult revivalCOUNTRY CLUB LUCIE (Hradec Králové 8) podrobnosti
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6)
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Jižák (Praha) podrobnosti


12.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rocková noc - 7 HříchůRC MORRISON (Mariánské Lázně) podrobnosti
20:00Lifecrusher / Curselife / DeconvolutionCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


14.10. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Klavír v tvorbě Jana VičaraMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


15.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Daan VandewalleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti
19:00Doomed presents – Landless, Heruin, NondescriptCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Alex Cameron (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chromatics (US) + Desire (US) + In Mirrors (US) + Pink Gloves (CZ)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


17.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sněží! v Koloně + diskuzeV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


18.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HUDBA PRAHA bandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Nezapomenutelný večírek - Kungpao Cowboys, SOUBOJ S PAMĚTÍ, LA SklerosaMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30Metalová smršť ve Kbelích v Liďáku - Iron Maiden Revival Praha , HALFORD RevivalLidový dům (Kbely) podrobnosti
20:00FUCK IT… I QUIT! (New Jersey, USA) + MAKEXPEACE (cz/sk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30When Saints Go Machine (DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


19.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Výběžek free LIVE 21Výběžek free LIVE 21 (Varnsdorf)


20.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Everything Is Terrible! (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.10. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Ricardo Descalzo, Michael CuttingMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


22.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Schallfeld ensembleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ PO 2012. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONCERT A KŘEST VELKÉHO ZPĚVNÍKU SKUPINY NEZMAŘI - NEZMAŘIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


24.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00E-moc-e koncert vítězů - Wono Sito SedneMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti
19:30MUCHAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Výplach – koncert + křest CDV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30DENERVACE+FYLOZOFY JAMHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


25.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vedlejší účinky + Velký špatnýCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Soukromá akce - NATURALMusic Club Vagon (praha) podrobnosti
21:00Rock Automat + host Natural - Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


26.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Karlovarský hlas 2019 – výběrové koloKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30DĚDEČEK JIŘÍKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00FIRE AT WILL (Francie) + DRAWBACKS (Francie)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00La Casa Fantom (NOR) + Nusle Sound SystemCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


01.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Motogarage - CD Tour - Wono Sito SedneMotogarage (Ústí nad Labem) podrobnosti
20:00Zaracha + Fat Old DonaldCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


02.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAPonorka (Litvínov) podrobnosti
20:00Apaath + OakhandsCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Dooušek & Tana Na Věčnosti - Tana, DooušekNa Věčnosti (Znojmo) podrobnosti


05.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kevin Morby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JABLKOŇKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Psychedelic Porn Crumpets (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HmlistoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Patient Pacient + Tape 01Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00RADŮZA - koncert - RADŮZAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


13.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius 2019 - Zahajovací violoncellový koncert DUO BRIKCIUS - OffenBACH & KLEIN100 - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius (Praha 1) podrobnosti
19:30Sváťa Karásek & SVATOPLUKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

1-60 (102)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.