muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (187)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


14.9.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tyršův Děčín - NATURALNa Rogale (Děčín) podrobnosti
20:00Městské slavnosti - Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAMěstské slavnosti Most (Most) podrobnosti
20:30The Holydrug Couple (CL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:30Vladivojna La Chia (Sólo) – Babí léto 2019V. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
21:00Iron Maiden a Black Sabbath Revivals Praha - Iron Maiden Revival Praha , OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revivalVAGON (Praha 1) podrobnosti


15.9.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VIRTUE OF THE VICIOUS (srbsko) + PATH OF CESTODA (chorvatsko) + PHEZULUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


18.9.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NATURALRiders Club (Liptovský Mikuláš) podrobnosti
19:30NĚŽNÁ NOCKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 5Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


19.9.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALStromoradie (Prešov) podrobnosti
20:00V rámci možností + Malé Zuby (Zuby Nehty)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.9.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALVitamin Pub (Pezinok) podrobnosti
20:00VejfukCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.9.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALPálavská riviéra (Pavlov) podrobnosti
19:00MAOK - Hudba vnitřních světů.... koncert ZNOVUZROZENÍKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.9.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00SHORELINE (Munster, Německo) + NEW/OLD (cz) + GAB DE LA VEGA (Brescia, Itálie)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.9.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MASS WORSHIP (swe) + UNSOLVED CASECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


24.9.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 211. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


26.9.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00VLADIMÍR MERTA - MERTA VLADIMÍRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Retro - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30SUDY POTU (Lumír Tuček)HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
19:30Tomáš J. HolýV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:45Toothwalker + Chief Bromden + Jan Urban (CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.9.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Collectors (CZ) + Aldo RaineCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Křest alba Nebude to jenom lehký - Wono Sito SedneKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


28.9.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Městské slavnosti - NATURALU KD Krakov (Bohnice) podrobnosti
18:30Vinobraní 2019 - Wono Sito SedneVinobraní 2019 (Velké Žernoseky) podrobnosti


29.9.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Post punk/elektro: The Lautreamonts (Brazílie) + TraashBooCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


3.10.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30-123min.KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30ARTERIALS / ROWAN OAK / LOVELINECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


4.10.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Pharamis (CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


5.10.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bulldog + Insignie + FalcarPoldofka (Kladno)
10:00Onionfest - V.P.O.ho, RAVENLAW, Kovadlina, Amok, MORTIFILIA, BOHEMYST, Necnon MortussOnionfest (Hořovice)
20:007 Hříchů a Back to Roots - 7 HříchůRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


6.10.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PoPo TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


7.10.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Quasars EnsembleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


8.10.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Isha TrioMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


9.10.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MIGAL (Kiel, Německo) + CAEMENTO (Děčín, CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Cluster ensembleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


10.10.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Los Quemados, Adriano TrindadeKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.10.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hell Again ! - Bulldog Metal CraftRock Club Prdel (Beroun)
19:00Richard Kmoch 50 - Katapult revivalCOUNTRY CLUB LUCIE (Hradec Králové 8) podrobnosti
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6)
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Jižák (Praha) podrobnosti


12.10.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rocková noc - 7 HříchůRC MORRISON (Mariánské Lázně) podrobnosti
20:00Lifecrusher / Curselife / DeconvolutionCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


14.10.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Klavír v tvorbě Jana VičaraMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti


15.10.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Daan VandewalleMusicOlomouc 2019 (Olomouc) podrobnosti
19:00Doomed presents – Landless, Heruin, NondescriptCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Alex Cameron (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.10.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chromatics (US) + Desire (US) + In Mirrors (US) + Pink Gloves (CZ)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


17.10.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sněží! v Koloně + diskuzeV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


18.10.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HUDBA PRAHA bandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Nezapomenutelný večírek - Kungpao Cowboys, SOUBOJ S PAMĚTÍ, LA SklerosaMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30Metalová smršť ve Kbelích v Liďáku - Iron Maiden Revival Praha , HALFORD RevivalLidový dům (Kbely) podrobnosti
20:00FUCK IT… I QUIT! (New Jersey, USA) + MAKEXPEACE (cz/sk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30When Saints Go Machine (DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


19.10.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Výběžek free LIVE 21Výběžek free LIVE 21 (Varnsdorf)


20.10.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Everything Is Terrible! (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti

1-60 (187)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.