přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-46 (46)



06.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Fesťáček Králová - Good GrassKrálová stadion (Králová)
19:00Bulldog + TridianRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
20:00NATURALZámecké náměstí (Teplice) podrobnosti
20:30Operators (CA) - OPERATORSMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


07.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Hell On Lhotka VI. - DPK, Paragraf219, Libido Challenge, Murder Inc., V.P.O.ho, Goat Cult, Guzzle BoozeHell On Lhotka (Lhotka)
20:30Weval (NL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.09. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HLAVENKOVÁ BEATA, TÖRÖK OskarKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rockování v parku - NuBaOpen Air (Jičín)


14.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tyršův Děčín - NATURALNa Rogale (Děčín) podrobnosti
20:00Městské slavnosti - Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAMěstské slavnosti Most (Most) podrobnosti
20:30The Holydrug Couple (CL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NATURALRiders Club (Liptovský Mikuláš) podrobnosti
19:30NĚŽNÁ NOCKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALStromoradie (Prešov) podrobnosti


20.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALVitamin Pub (Pezinok) podrobnosti


21.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00MAOK - Hudba vnitřních světů.... koncert ZNOVUZROZENÍKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30NATURALPálavská riviéra (Pavlov) podrobnosti


26.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00VLADIMÍR MERTA - MERTA VLADIMÍRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Městské slavnosti - NATURALU KD Krakov (Bohnice) podrobnosti


05.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bulldog + Insignie + FalcarPoldofka (Kladno)


11.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hell Again ! - Bulldog Metal CraftRock Club Prdel (Beroun)
19:00Richard Kmoch 50 - Katapult revivalCOUNTRY CLUB LUCIE (Hradec Králové 8) podrobnosti
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6)


12.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rocková noc - 7 HříchůRC MORRISON (Mariánské Lázně) podrobnosti


15.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Alex Cameron (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chromatics (US) + Desire (US) + In Mirrors (US) + Pink Gloves (CZ)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30When Saints Go Machine (DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


19.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Výběžek free LIVE 21Výběžek free LIVE 21 (Varnsdorf)


20.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Everything Is Terrible! (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


23.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONCERT A KŘEST VELKÉHO ZPĚVNÍKU SKUPINY NEZMAŘI - NEZMAŘIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


02.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAPonorka (Litvínov) podrobnosti


05.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kevin Morby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


08.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Psychedelic Porn Crumpets (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00RADŮZA - koncert - RADŮZAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


22.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + Radek Kurc and fiendsRock Club Prdel (Beroun)


23.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Staropražští Pardálové-koncertKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


29.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Jazzrockové ozvěny - NuBaDŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)


13.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00V.P.O.ho, Orient rock PrahaKAIN - rock club (Praha 3)


20.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog + Insignie + FalcarRock Club Prdel (Beroun)


25.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


11.1.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog + SoustrastRock Club Prdel (Beroun)


13.6.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Krhanice Beat Fest - NATURALhřiště (Krhanice)


5.9.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALhřiště (Dřemčice) podrobnosti

1-46 (46)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.