přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
předchozí měsíc   červenec 2019  příští měsíc
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (95)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


01.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Wakapoo + Scott HildebrandCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


03.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará Škola Unplugged (dvojkoncert) - STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto, 2. ročník (areál restaurace TIVOLI, Velké Březno) podrobnosti


04.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Veganská večeřeCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


09.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00GUERILLA POUBELLE (Paříž, Francie) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00V.P.O.ho, Orient rock PrahaKAIN - rock club (Praha 3)


10.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík 2019 - PIRANHA, V.P.O.ho, The Unbroken Will, RimortisNa Panelu (Zbiroh)


11.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00WILD ANIMALS (esp) + DAGS! (it) + WORST ADVICE (d)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.08. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PENSE (br) + NO MATTER (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00VEGANSKÉ HODYCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
18:15Stará škola JINAK + U.X.B - U.X.B, STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto ve Velkém Březně II (Velké Březno) podrobnosti


18.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00SOCIOPATH (rus) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:002X A DOSTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Milevské slavnosti - NATURALBažantnice (Milevsko) podrobnosti
18:59RO(c)KOVÁNÍ V NO59 - Symmerya, Upside Down, Hardmok, InsignieNo59 - Punk - Rock - Crazy PUB (Rokytno) podrobnosti
20:30koncert BraAgas - BraAgasHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


24.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00V.P.O.hoLhota pod Radčem
20:00Fest Dolní Dvořiště - SPBFest (Dolní Dvořiště)
20:00Caca de luna // LöstCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


29.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00"Unplugded" koncertní večírek - NATURALBar Hoppallaaa (Praha) podrobnosti


30.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


31.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno - STARÁ ŠKOLADen otevřených dveří pivovaru Velké Březno (Pivovar Velké Březno) podrobnosti
20:00DREGS (A) + DIE PUPPEN AUGENCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:0010 let Daskonet - SPBTábořiště U Hrocha (Sázava)


01.09. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Dnes COOL, zítra SCHOOLCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Tra-laCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


06.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Fesťáček Králová - Good GrassKrálová stadion (Králová)
18:00Anti Release PartyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
18:40NATURALZámecké náměstí (Teplice) podrobnosti
19:00Bulldog + TridianRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
20:30Operators (CA) - OPERATORSMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


07.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Hell On Lhotka VI. - DPK, Paragraf219, Libido Challenge, Murder Inc., V.P.O.ho, Goat Cult, Guzzle BoozeHell On Lhotka (Lhotka)
20:30Weval (NL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.09. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HLAVENKOVÁ BEATA, TÖRÖK OskarKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rockování v parku - NuBaOpen Air (Jičín)
21:00Wono Sito Sedne a Dost Času - Wono Sito SedneRestaurace Vinohrady (Most)


14.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tyršův Děčín - NATURALNa Rogale (Děčín) podrobnosti
20:00Městské slavnosti - Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAMěstské slavnosti Most (Most) podrobnosti
20:30The Holydrug Couple (CL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:30Vladivojna La Chia (Sólo) – Babí léto 2019V. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
21:00Iron Maiden a Black Sabbath Revivals Praha - Iron Maiden Revival Praha , OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revivalVAGON (Praha 1) podrobnosti


15.09. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VIRTUE OF THE VICIOUS (srbsko) + PATH OF CESTODA (chorvatsko) + PHEZULUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


18.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NATURALRiders Club (Liptovský Mikuláš) podrobnosti
19:30NĚŽNÁ NOCKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 5Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


DNES (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALStromoradie (Prešov) podrobnosti
20:00V rámci možností + Malé Zuby (Zuby Nehty)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALVitamin Pub (Pezinok) podrobnosti
20:00VejfukCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30NATURALPálavská riviéra (Pavlov) podrobnosti
19:00MAOK - Hudba vnitřních světů.... koncert ZNOVUZROZENÍKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.09. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 211. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


26.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00VLADIMÍR MERTA - MERTA VLADIMÍRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Retro - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30SUDY POTU (Lumír Tuček)HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


27.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Křest alba Nebude to jenom lehký - Wono Sito SedneKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


28.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Městské slavnosti - NATURALU KD Krakov (Bohnice) podrobnosti
18:30Vinobraní 2019 - Wono Sito SedneVinobraní 2019 (Velké Žernoseky) podrobnosti


03.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30-123min.KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bulldog + Insignie + FalcarPoldofka (Kladno)
10:00Onionfest - V.P.O.ho, RAVENLAW, Kovadlina, Amok, MORTIFILIA, BOHEMYST, Necnon MortussOnionfest (Hořovice)

1-60 (95)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.