muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage
koncerty

287-346 (387)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 


11.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hudební slévárna v Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00BIXLEY - večírek MDŽ - Bixleym13 rock & pub (Brno) podrobnosti


12.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Nekuř toho tygraHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


17.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dooušek (vám zahrají i) Srnčí a Kočičí - DooušekJAZZOVÝ BAR U KOUŘÍCÍHO KRÁLÍKA (Brno) podrobnosti


23.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Red Torch a Kvietah v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


25.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00KONCERT: BenHot, Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Revivalový večer - OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revival, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


26.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Dája Šimíčková a Shadde Yadda - Ta naše swingovka česká - ŠIMÍČKOVÁ DanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Rocková zábava - Big RockU Petrů (Praha) podrobnosti


02.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ShadeS @ Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00Fat Bat + Insignie + Dead Daniels - FAT BATRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


06.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Los QuemadosKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00HSongHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


09.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00VILEM2 na Máslovické šlápotě 2022 - . VILEM2 .Máslovická šlápota 2022 (Máslovice) podrobnosti
20:00Jessica May a Café BaretHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


10.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hubnutí řízené počítačem + Space Shuttle (D) + SfinXvšetulyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ABRAXASKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nonsen + SundrinkerV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
21:00Klasika ve Vagónu - LED ZEPPELIN REVIVAL , Rock AutomatMusic Club Vagon (praha)


15.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Rockový večírek - 9.Planeta, Prominent BastardsKladívko (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:30Večírek na Rádiu - NEKECEJ, Mimo záznam, Ruined FloorRádio (Most) podrobnosti
19:30Adept blues bandHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


20.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NEKECEJ A NEGATIV NA KAMINĚ - NEKECEJKaminaboat (Praha) podrobnosti
19:30JAZZ JAM: Fošqa + ŠomCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Miroslav Paleček - Písně domova - pocta Jaroslavu Seifertovi - PALEČEK MIROSLAVKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Hugo a já + Fanda Holý + Pavla Šefrnová / V. kolonaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30VLADIVOJNA LA CHIA, Terezie KovalováKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Dooušek v Kafaře - DooušekKafara (Brno) podrobnosti


22.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00maneki echo® // whydie?+SoyreCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Iron Made In - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


28.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vernisáž - PAVEL ŠILHAVÝ, Stanislav Domjen a kapela V pozadí , Marek Loukotka, Karel Bešťák, PAVEL KřížU lávky (Praha) podrobnosti
19:00NATURALGalerie Kamzík (Praha)
19:30Procházka turnovým hájem - EVA TURNOVÁ & Tomáš HradilKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Koncert: Projekt B3Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30Pondělní ráno a Chapadla v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


29.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Country večer - PAVEL ŠILHAVÝ, Stanislav Domjen a kapela V pozadí , Marek Loukotka, Karel Bešťák, PAVEL KřížSportklub (Klecany) podrobnosti
19:30KH Band & SCHOOL DAYSKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:301. CAFÉ OPEN AIR 2022Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
18:00Čarodějnická zábava - NATURALLetiště (Teplice)


05.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FISH FLESH FIELD & Henry $, Přetlak věkuKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


06.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Symfonic metal blast - Rosa Nocturnam13 rock & pub (Brno) podrobnosti
20:00NATURALKulturní dům (Kejžlice) podrobnosti


07.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Fat Bat + Carpatia Castle + Rimortis - FAT BATKulisárna u divadla (Chomutov)
19:00Poslední ležHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti
19:00Tajné slunce - Tajné slunceHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


10.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Křest alba Zbytečný luxus (10.5. v Potrvá) - Zbytečný luxusKavárna Potrvá (Praha 6) podrobnosti


11.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Rainbow GOSPELCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:00Radůza - Radůza s kapelouKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


12.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Dorota Barová TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


14.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Rocková zábava - Big RockU Petrů (Praha) podrobnosti


19.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ALGAES (dark violoncello) + ŠTIKENZEN (folk punk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Creedence Revival CzechHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti
21:00Iron Maiden All Night - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


21.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rocková zábava v LipovéRocková zábava v Lipové podrobnosti


26.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00koncert JazzdeathV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00maneki echo® // Irako sei+vveslyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZrníKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


28.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Emíčko na Půlce: Zmar & NulajednanulanulaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Keltské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)

287-346 (387)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.