muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage
koncerty

361-420 (406)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 


13.11.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00U Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


17.11.2021 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Oslavy 17. listopadu - Antonín Strnad, HRUBÝ JAN, MERTA VLADIMÍRMĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO MODRÁ HVĚZDA (Kdyně) podrobnosti
20:00Obscure uvádí: Mgła (PL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.11.2021 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TÖPFEROVÁ MARTA Latin TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Kulturní podzim: Sundrinker & Hubnutí řízené počítačemV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


20.11.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Faust (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


22.11.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MÁRIO BIHÁRI & BACHTALE APSA, BÁRA HRZÁNOVÁKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


23.11.2021 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Erika de Casier (PT/DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.11.2021 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Willy Mason (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


26.11.2021 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v V. KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


28.11.2021 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Etran De L’AïrMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.11.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Smysluplný OPEN MICCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


3.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dasha a Pajky Pajk - DASHAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Mikulášská besídka s Bixley - Bixleym13 rock & pub (Brno) podrobnosti
19:30Rockový koncert kapel - 4STRINGS, OFF TOPICKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


4.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Zpívánky pro plavce IV. – A bastaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


8.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Sophie HungerMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


9.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert v klubu V. kolona: Irena a Vojtěch HavloviV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


11.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Iron Maiden songs All night - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti
20:00Soukromá oslava - NATURAL Uzavřená akcesál (Teplice) podrobnosti


14.12. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert v klubu V. Kolona: Cardo & Decumanus, Dimitar, Raf AlV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


27.12. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sváteční rocková exhibice - Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


30.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZRUŠENO PRO NEMOC - DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NĚŽNÁ NOCKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert - NATURALKnak (Teplice) podrobnosti


25.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Štěpán Rak - recitál - Štěpán RAKKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


26.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert v Café Práh: Dooušek, Hovaduo - Hovaduo, DooušekCafé Práh (Brno)


27.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PRO NEMOC ZRUŠENO - Zuby nehtyKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Mlhou + PikiV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


DNES (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Iron Maiden All Night - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


31.01. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Xavier BaumaxaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


04.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MUCHAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Karel Plíhal - recitál - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


18.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Krajina RóKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Koncert Společná věc 2022 - Společná věcsál JZ (Praha 1) podrobnosti


24.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TY SYČÁCIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Turné k 70. narozeninám - BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


26.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Dája Šimíčková a Shadde Yadda - Ta naše swingovka česká - ŠIMÍČKOVÁ DanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


03.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


16.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Festival Tivolí léto - NATURALTIVOLI (Velké Březno)


10.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00NATURALAreál u rybníka (Proboštov)


25.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)

361-420 (406)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.