přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
předchozí měsíc   červenec 2019  příští měsíc
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-61 (61)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


04.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00JANÁČKOVO KVARTETO, LETNÍ ORCHESTR (Novoměstské Slunohraní 2019) - Janáčkovo kvartetoNovoměstské Slunohraní 2019 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
20:00SLOW CRUSH (be) + SINKSCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


05.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Žalhobeat - STARÁ ŠKOLAŽalhobeat (Žalhostice, U Koníka) podrobnosti


06.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola JINAK2 + Bonifanti - Bonifanti, STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto II (Velké Březno) podrobnosti
20:00SPB Ledečko - SPBU Čiháku (Ledečko)


07.07. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Stará Škola Unplugged - Malá Paříž - STARÁ ŠKOLAMalá Paříž 2019 (Teplice) podrobnosti
20:00THE MURDERBURGERS (uk) + FLAMINGO NOSEBLEED (usa)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


11.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00STANIS (Itálie) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Teplice free LIVE 4Teplice free LIVE (Teplice) podrobnosti
19:00DIE PUPPEN AUGEN + THE SOUND OF BIBLICAL VIOLENCE + CR/aYFISH + MrazákCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
22:00Orlická brána - NATURALTyršova rozhledna (Žamberk)


16.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00RULES (hr) + THE TRUTH (hr/srb)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00WEAK (esp) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Handsome Furs (CA) - HANDSOME FURS (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


DNES (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Good GrassNáměstí Uničov (Uničov)


20.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:30Sraz na Berounce - V.P.O.ho, PoseidonKemp Pohoda (Zvíkovec)
15:00Pivobraní - NATURALMasarykovo náměstí (Náchod) podrobnosti


26.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALSázavafest 2019 (Světlá nad Sázavou) podrobnosti
20:30koncert Cermaque - cermaqueHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


27.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Tlustické slavnosti - Tenemit, Save the Emotion, Revival Alkehol, V.P.O.hoLetiště (Tlustice)
18:00Fernet Blues, BixleyBombastic (Vyškov) podrobnosti


03.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará Škola Unplugged (dvojkoncert) - STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto, 2. ročník (areál restaurace TIVOLI, Velké Březno) podrobnosti


10.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík 2019 - PIRANHA, V.P.O.ho, The Unbroken Will, RimortisNa Panelu (Zbiroh)


17.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola JINAK + U.X.B - U.X.B, STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto ve Velkém Březně II (Velké Březno) podrobnosti


23.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Milevské slavnosti - NATURALBažantnice (Milevsko) podrobnosti
18:59RO(c)KOVÁNÍ V NO59 - sešLOST, Hardmok, InsignieNo59 - Punk - Rock - Crazy PUB (Rokytno) podrobnosti
20:30koncert BraAgas - BraAgasHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


24.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Fest Dolní Dvořiště - SPBFest (Dolní Dvořiště)


31.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno - STARÁ ŠKOLADen otevřených dveří pivovaru Velké Březno (Pivovar Velké Březno) podrobnosti
21:0010 let Daskonet - SPBTábořiště U Hrocha (Sázava)


06.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Fesťáček Králová - Good GrassKrálová stadion (Králová)
20:00NATURALZámecké náměstí (Teplice) podrobnosti
20:30Operators (CA) - OPERATORSMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


07.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Hell On Lhotka VI. - DPK, V.P.O.ho, Goat Cult, Guzzle Booze, Paragraf219, Murder Inc., Libido ChallengeHell On Lhotka (Lhotka)
20:30Weval (NL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


13.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rockování v parku - NuBaOpen Air (Jičín)


14.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tyršův Děčín - NATURALNa Rogale (Děčín) podrobnosti
20:00Městské slavnosti - Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAMěstské slavnosti Most (Most) podrobnosti
20:30The Holydrug Couple (CL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NATURALRiders Club (Liptovský Mikuláš) podrobnosti


19.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALStromoradie (Prešov) podrobnosti


20.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALklub (Košice) podrobnosti


21.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALPálavská riviéra (Pavlov) podrobnosti


26.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00VLADIMÍR MERTA - MERTA VLADIMÍRKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


28.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Městské slavnosti - NATURALU KD Krakov (Bohnice) podrobnosti


11.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hell Again ! - Bulldog Metal CraftRock Club Prdel (Beroun)
19:00Richard Kmoch 50 - Katapult revivalCOUNTRY CLUB LUCIE (Hradec Králové 8) podrobnosti
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6)


12.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rocková noc - 7 HříchůRC MORRISON (Mariánské Lázně) podrobnosti


15.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Alex Cameron (AU)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chromatics (US) + Desire (US) + In Mirrors (US) + Pink Gloves (CZ)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30When Saints Go Machine (DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


19.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Výběžek free LIVE 21Výběžek free LIVE 21 (Varnsdorf)


23.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONCERT A KŘEST VELKÉHO ZPĚVNÍKU SKUPINY NEZMAŘI - NEZMAŘIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


02.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAPonorka (Litvínov) podrobnosti


23.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


29.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Jazzrockové ozvěny - NuBaDŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)


13.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00V.P.O.ho, Orient rock PrahaKAIN - rock club (Praha 3)


25.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)

1-61 (61)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.