přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (227)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


08.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT Mozart/Beethoven/DvořákMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
21:00Stodolavest - SPBStodola (Sázava)


09.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUMMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00O (Itálie) + DAERWIN + NUUMMITECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Still Corners (UK) - STILL CORNERS (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FETCH! + OTRA VEZCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00CENTRAL THERAPYCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


14.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sraz BMW - SPBSport (Samopše)
20:00Motzosraz Grygov - Good GrassCHapter Berani Grygov (Grygov)
23:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Slikback (KE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Městké pivní slavnosti, Roztoky, Praha - STARÁ ŠKOLAMěstské pivní slavnosti, Roztoky, Praha (Roztoky, Praha) podrobnosti
18:00NATURALhřiště (Krhanice) podrobnosti
20:00PALINDROMES + V KRUHUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DARKO (uk) + MEOW (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 4Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


18.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 2012. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


19.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LAUREATE (can) + THE RUN UP (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:30Kurt Vile & The Violators (US) - KURT VILE & THE VIOLATORS (USA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Narozeninová veřejná zkouška - Vašek EN Dogs Cool Vašek EN Dogs CoolKulturní dům Linhartice (Moravská Třebová) podrobnosti
20:00folk live – RICHIE ROS (Irsko)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
SklapFest 2019SklapFest 2019 (Chabařovice)
13:00Ústecké slavnosti - STARÁ ŠKOLAMušle v Městských sadech (Ústí nad labem) podrobnosti


24.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00COMA REGALIA (usa) + CADY (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


26.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bleskový koncert - VlnyRestaurace U Dudáka, Rokycanova 923/10, Praha 3 (Praha 3) podrobnosti
19:00Návrat idiota (1999)V. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


28.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00Kolonní hrátkyV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
18:00OAMF Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice 2019 (Přeštěnice) podrobnosti
20:30CIRKUS PROBLEM - Circus ProblemHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


29.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola + Seven - úvodní večer druhého ročníku festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně - STARÁ ŠKOLA, SevenStará škola + Seven - úvodní večer druhého ročníku festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně (Velké Březno) podrobnosti
19:00Obecní slavnosti - NATURALlouka (Rtyně nad Bílinou)


30.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Stará Škola Unplugged - Malý Hamburk - STARÁ ŠKOLAMalý Hamburk (Ústí nad Labem) podrobnosti
17:00Stará Škola Unplugged - Rogalo DC - STARÁ ŠKOLARogalo DC (Děčín) podrobnosti


01.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PACORA TRIO (Novoměstské Slunohraní 2019) - PaCoRa TRIONovoměstské Slunohraní 2019 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
20:00REGULATE (usa) / EXUDE (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


02.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MARTA TÖPFEROVÁ & MILOKRAJ (Novoměstské Slunohraní 2019) - TÖPFEROVÁ MARTA, MilokrajNovoměstské Slunohraní 2019 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
20:30Low (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


03.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00xWASTEx (swe) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00JANÁČKOVO KVARTETO, LETNÍ ORCHESTR (Novoměstské Slunohraní 2019) - Janáčkovo kvartetoNovoměstské Slunohraní 2019 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
20:00SLOW CRUSH (be) + SINKSCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


05.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Žalhobeat - STARÁ ŠKOLAŽalhobeat (Žalhostice, U Koníka) podrobnosti


06.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola JINAK2 + Bonifanti - Bonifanti, STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto II (Velké Březno) podrobnosti
20:00SPB Ledečko - SPBU Čiháku (Ledečko)


07.07. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Stará Škola Unplugged - Malá Paříž - STARÁ ŠKOLAMalá Paříž 2019 (Teplice) podrobnosti
20:00THE MURDERBURGERS (uk) + FLAMINGO NOSEBLEED (usa)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


11.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00STANIS (Itálie) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Teplice free LIVE 4Teplice free LIVE (Teplice) podrobnosti
19:00DIE PUPPEN AUGEN + THE SOUND OF BIBLICAL VIOLENCE + CR/aYFISH + MrazákCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
22:00Orlická brána - NATURALTyršova rozhledna (Žamberk)


16.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00RULES (hr) + THE TRUTH (hr/srb)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00WEAK (esp) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Handsome Furs (CA) - HANDSOME FURS (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


19.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Good GrassNáměstí Uničov (Uničov)


20.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:30Sraz na Berounce - V.P.O.ho, PoseidonKemp Pohoda (Zvíkovec)
15:00Pivobraní - NATURALMasarykovo náměstí (Náchod) podrobnosti


25.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00PRE-FLUFF HARDCORE MATINEE 2019Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


26.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALSázavafest 2019 (Světlá nad Sázavou) podrobnosti
20:30koncert Cermaque - cermaqueHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


27.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Tlustické slavnosti - Tenemit, Save the Emotion, Revival Alkehol, V.P.O.hoLetiště (Tlustice)
18:00Fernet Blues, BixleyBombastic (Vyškov) podrobnosti

1-60 (227)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.