přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (138)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


24.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LE BAIN DE MAID + RATPACK + TOY IN TOICafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16)
19:30KAMARÁD KRTEČEKHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


25.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rockový nářez - BLaCK HiLL, V.P.O.hoU Slunce (Zbiroh)
20:30Omar Souleyman (SY) - Omar Souleyman (SY)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:30NATURALhřiště (Starovice) podrobnosti


26.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Benefice pro Starou Školu - VlnyStará škola (Vrané nad Vltavou) podrobnosti
18:00Stará škola JINAK - Teplice - Lázeňská - STARÁ ŠKOLATeplice - Lázeňská (Teplice) podrobnosti
20:00INHUMAN NATURE (Londýn, UK) + BOB (Twin Peaks, Cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sefardské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30William Fitzsimmons (US) - William Fitzsimmons (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Radka Fišarová - Pocta Edith Piaf - FIŠAROVÁ RadkaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30JRP v Kocouru - JRPKlub Kocour (Praha) podrobnosti
20:00AGGRESSIVE PERFECTOR + HEAVY SENTENCE (2x uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Cass McCombs (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Na koloběžce do SingapuruV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30Lewis Creaven Band (UK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Cocaine Piss (BE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


30.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TY SYČÁCIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Connan Mockasin (NZ) + John Carroll Kirby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


31.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Serpencia, Padlí AnděléRock Club Prdel (Beroun)
20:00Belorussian hardcore: FORCE EVENTS! + TIRED OUTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


01.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert kapel - NuBaKD (Třebechovice p/O)
21:00PRELUDIUM - Gabriela Vermelho zpěv, housle, JEDLINSKÝ Jakub akordeonMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


02.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00JOSEF SOMR jako LEOŠ JANÁČEKMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZAHAJOVACÍ KONCERT / BeethovenMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


03.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JOHANNES BRAHMSMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


04.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30OKNAMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


05.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHAPELLE & LIFSCHITZMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


06.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POLKA, MAZUREK...A TANGO NUEVO!Mezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUKÁŠ VONDRÁČEK - klavírní recitálMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
20:00ENRAGED MINORITY (de) + HONORACE + djsCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


08.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT Mozart/Beethoven/DvořákMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
21:00Stodolavest - SPBStodola (Sázava)


09.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUMMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00O (Itálie) + DAERWIN + NUUMMITECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Still Corners (UK) - STILL CORNERS (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FETCH! + OTRA VEZCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00CENTRAL THERAPYCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


14.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sraz BMW - SPBSport (Samopše)
20:00Motzosraz Grygov - Good GrassCHapter Berani Grygov (Grygov)
23:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Slikback (KE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Městké pivní slavnosti, Roztoky, Praha - STARÁ ŠKOLAMěstské pivní slavnosti, Roztoky, Praha (Roztoky, Praha) podrobnosti
18:00NATURALhřiště (Krhanice) podrobnosti
20:00PALINDROMES + V KRUHUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DARKO (uk) + MEOW (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 4Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


18.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 2012. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


19.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LAUREATE (can) + THE RUN UP (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:30Kurt Vile & The Violators (US) - KURT VILE & THE VIOLATORS (USA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Narozeninová veřejná zkouška - Vašek EN Dogs Cool Vašek EN Dogs CoolKulturní dům Linhartice (Moravská Třebová) podrobnosti
20:00folk live – RICHIE ROS (Irsko)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
SklapFest 2019SklapFest 2019 (Chabařovice)
13:00Ústecké slavnosti - STARÁ ŠKOLAMušle v Městských sadech (Ústí nad labem) podrobnosti


24.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00COMA REGALIA (usa) + CADY (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


26.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bleskový koncert - VlnyRestaurace U Dudáka, Rokycanova 923/10, Praha 3 (Praha 3) podrobnosti
19:00Návrat idiota (1999)V. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


28.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00Kolonní hrátkyV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti

1-60 (138)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.