přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (95)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


07.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LEIAH (Gavle, Švédsko) + UPROSTŘED PÁDUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Rock Automat + SPUPS - SPUPS, Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


08.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00V. kolona + Matrix / 20 letV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00NIGHTWATCHERS (Francie) + ANTISOCIAL SKILLSCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


10.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LOW SUN (can) + DNO (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00koncert kapel Red Baron Band a INDEXLoděnická kulturní společnost (Loděnice, Beroun) podrobnosti
21:00Stará škola JINAK - Večer plný hard a artrockových coverů! - STARÁ ŠKOLARokáč (Most) podrobnosti


11.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:25Dřevosochání - Černý peprMariánská louka (Děčín) podrobnosti
18:00Májové slavnosti - VlnyKunratice u Cvikova (Kunratice u Cvikova) podrobnosti
19:00Bulldog - křest CD - Bulldog DieselRock Club Prdel (Beroun)


12.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert pro Tomáše - NATURALŽižkostel (Praha) podrobnosti


14.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MarZ (duo)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Muzejní noc - NuBaMĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO (Nová Paka)
20:00Soul Keeper a hosté v Kainu - V.P.O.ho, Sun of Sorrow , Soul KeeperKAIN - rock club (Praha 3)


18.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:45FLAT FLYCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30VORAZZ § PODRAZ NA DRUHOU - Podraz2, VORAZZRock klub Hovězí (Rosice) podrobnosti
22:00After Street Party - STARÁ ŠKOLAZarabanda (Děčín) podrobnosti


24.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16)


25.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rockový nářez - BLaCK HiLL, V.P.O.hoU Slunce (Zbiroh)
20:30Omar Souleyman (SY) - Omar Souleyman (SY)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:30NATURALhřiště (Starovice) podrobnosti


26.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Benefice pro Starou Školu - VlnyStará škola (Vrané nad Vltavou) podrobnosti
18:00Stará škola JINAK - Teplice - Lázeňská - STARÁ ŠKOLATeplice - Lázeňská (Teplice) podrobnosti


27.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sefardské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30William Fitzsimmons (US) - William Fitzsimmons (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Radka Fišarová - Pocta Edith Piaf - FIŠAROVÁ RadkaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30JRP v Kocouru - JRPKlub Kocour (Praha) podrobnosti
20:30Cass McCombs (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Lewis Creaven Band (UK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Cocaine Piss (BE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


30.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TY SYČÁCIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Connan Mockasin (NZ) + John Carroll Kirby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


31.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Serpencia, Padlí AnděléRock Club Prdel (Beroun)


01.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert kapel - NuBaKD (Třebechovice p/O)
21:00PRELUDIUM - Gabriela Vermelho zpěv, housle, JEDLINSKÝ Jakub akordeonMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


02.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00JOSEF SOMR jako LEOŠ JANÁČEKMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZAHAJOVACÍ KONCERT / BeethovenMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


03.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JOHANNES BRAHMSMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


04.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30OKNAMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


05.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHAPELLE & LIFSCHITZMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


06.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POLKA, MAZUREK...A TANGO NUEVO!Mezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUKÁŠ VONDRÁČEK - klavírní recitálMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT Mozart/Beethoven/DvořákMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
21:00Stodolavest - SPBStodola (Sázava)


09.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUMMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Still Corners (UK) - STILL CORNERS (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


14.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sraz BMW - SPBSport (Samopše)
20:00Motzosraz Grygov - Good GrassCHapter Berani Grygov (Grygov)
23:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Slikback (KE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Městké pivní slavnosti, Roztoky, Praha - STARÁ ŠKOLAMěstské pivní slavnosti, Roztoky, Praha (Roztoky, Praha) podrobnosti
18:00NATURALhřiště (Krhanice)


20.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:30Kurt Vile & The Violators (US) - KURT VILE & THE VIOLATORS (USA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


22.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
SklapFest 2019SklapFest 2019 (Chabařovice)
13:00Ústecké slavnosti - STARÁ ŠKOLAMušle v Městských sadech (Ústí nad labem) podrobnosti


28.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00OAMF Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice 2019 (Přeštěnice) podrobnosti


29.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola + Seven - úvodní večer druhého ročníku festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně - STARÁ ŠKOLA, SevenStará škola + Seven - úvodní večer druhého ročníku festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně (Velké Březno) podrobnosti
19:00Obecní slavnosti - NATURALlouka (Rtyně nad Bílinou)


30.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Stará Škola Unplugged - Malý Hamburk - STARÁ ŠKOLAMalý Hamburk (Ústí nad Labem) podrobnosti
17:00Stará Škola Unplugged - Rogalo DC - STARÁ ŠKOLARogalo DC (Děčín) podrobnosti

1-60 (95)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.