přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-55 (55)



03.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PHIL SHOENFELT & David Babka KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Koncert a křest klipu Tvoje - GeronimoPlanetárium Stromovka (Praha 7) podrobnosti


05.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Stará škola JINAK - premiéra nového programu - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti
20:00Holborn Stereo + DeGuy // Poldofka, Kladno - Holborn Stereo, DeGuyPoldofka (Kladno) podrobnosti


09.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcHotel Prácheň-Secesní sál (Horažďovice) podrobnosti
19:30ABRAXASKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDům kultury Ostrov (Ostrov) podrobnosti


11.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


12.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00koncert s Keksem - NATURAL, KEKSKulturní dům (Písek) podrobnosti


13.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vyhlášení výsledků básnické soutěže - Saša sólo Vlny Penzion Na Čechách - Galerie Na Čechách (Borovnice okr. Žďár nad Sázavou) podrobnosti


15.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POSPÍŠIL LUBOŠKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Khoiba (CZ) + Čáry života (CZ) - KHOIBAMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Recitál Jiřího Schmitzera - SCHMITZER JIŘÍKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30KVĚTYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


26.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Zpívánky pro plavce IIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Robert Křesťan a Druhá TrávaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Robert Křesťan a Druhá Tráva - Druhá tráva, Robert Křesťan a Druhá TrávaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chelou (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Stará škola JINAK - Večer plný hard a artrockových coverů! - STARÁ ŠKOLARokáč (Most) podrobnosti


11.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Májové slavnosti - VlnyKunratice u Cvikova (Kunratice u Cvikova) podrobnosti


12.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert pro Tomáše - NATURALŽižkostel (Praha) podrobnosti


24.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16)


25.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30NATURALhřiště (Starovice) podrobnosti


26.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Benefice pro Starou Školu - VlnyStará škola (Vrané nad Vltavou) podrobnosti
18:00Stará škola JINAK - Teplice - Lázeňská - STARÁ ŠKOLATeplice - Lázeňská (Teplice) podrobnosti


27.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30William Fitzsimmons (US) - William Fitzsimmons (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Radka Fišarová - Pocta Edith Piaf - FIŠAROVÁ RadkaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:30Cass McCombs (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Cocaine Piss (BE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


01.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PRELUDIUM - Gabriela Vermelho zpěv, housle, JEDLINSKÝ Jakub akordeonMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


02.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00JOSEF SOMR jako LEOŠ JANÁČEKMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
19:30ZAHAJOVACÍ KONCERT / BeethovenMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


03.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JOHANNES BRAHMSMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


04.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30OKNAMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


05.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHAPELLE & LIFSCHITZMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


06.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POLKA, MAZUREK...A TANGO NUEVO!Mezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUKÁŠ VONDRÁČEK - klavírní recitálMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT Mozart/Beethoven/DvořákMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


09.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUMMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Still Corners (UK) - STILL CORNERS (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00NATURALhřiště (Krhanice)


20.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kurt Vile & The Violators (US) - KURT VILE & THE VIOLATORS (USA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00OAMF Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice 2019 (Přeštěnice) podrobnosti


29.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola + Seven - úvodní večer druhého ročníku festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně - STARÁ ŠKOLA, SevenStará škola + Seven - úvodní večer druhého ročníku festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně (Velké Březno) podrobnosti
19:00Obecní slavnosti - NATURALlouka (Rtyně nad Bílinou)


02.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Low (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola JINAK2 + Bonifanti - Bonifanti, STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto II (Velké Březno) podrobnosti


26.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALSázavafest 2019 (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


03.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará Škola Unplugged (dvojkoncert) - STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto, 2. ročník (areál restaurace TIVOLI, Velké Březno) podrobnosti


17.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:15Stará škola JINAK + U.X.B - U.X.B, STARÁ ŠKOLATivolí hudební léto ve Velkém Březně II (Velké Březno) podrobnosti


31.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno - STARÁ ŠKOLADen otevřených dveří pivovaru Velké Březno (Pivovar Velké Březno) podrobnosti


06.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALZámecké náměstí (Teplice) podrobnosti


14.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Městské slavnosti - Stará škola JINAK - STARÁ ŠKOLAMěstské slavnosti Most (Most) podrobnosti


23.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00►Klasická Stará škola s ►klasickým repertoárem pro ►klasické fanoušky... - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


29.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)

1-55 (55)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.