přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (74)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


11.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Dvojkoncert - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


13.01. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Štěpán Hájek, Ruth Konvalinková, Dooušek - Bohoslužba Desert - DooušekDesert (Brno) podrobnosti


18.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHUŤ, LOUDKYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00DVOJKONCERT - ÚSTECKÁ ROCKOVÁ LIGA - STARÁ ŠKOLA, Black SabákaZarabanda (Děčín) podrobnosti


22.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 209. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


24.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti
19:30Xavier BaumaxaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Prdel Rock Pro Klubíčko Vol.6 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


26.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert s Točílas - NATURAL, TočílasNa Hnátě (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Don Tichot // Čtvrt na smrt - Čtvrt na smrt, Don TichotBalada bar (Praha) podrobnosti
19:00Rorkový večer u Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


31.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30"70" - Honza HrubýKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


02.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Dvojkoncert klasiků - STARÁ ŠKOLAU Nebožtíka (Ústí nad Labem) podrobnosti


07.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBiotronické centrum sociální pomoci (Praha) podrobnosti


10.02. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Armin Reich Big Band - Armin Reich Big BandJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


14.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcJilemnický pivovar (Jilemnice) podrobnosti
19:30TELLEMARKKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Iron Maiden Revival spolu s Rock Automat - Rock Automat, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


15.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30HEALTH (US) - HEALTH (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Výroční koncert 20 let kapely - VlnyU čerta (Pod Čertovou skalou 6, Praha 8) podrobnosti


19.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 209. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov) podrobnosti


20.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Karel Plíhal - recitálKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


22.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:003. Anniversary Time - Exsite, THE RUMBLE OF SKULLS, DestroyselfMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti


26.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcSokolovna TJ Sokol (Prostějov) podrobnosti


01.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDům kultury (Kroměříž) podrobnosti


02.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Unplugged. Unplugged? Unplugged! - STARÁ ŠKOLAPhoenix (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:30KATARZIA (SK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.03. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDivadlo (Varnsdorf) podrobnosti


06.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Matt Long Trio (GB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


07.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Holborn Stereo & Nola Dis. Prague indie bands double headliner - Holborn Stereo, Nola DisŽižkovšiška (Praha) podrobnosti


08.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncertík - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti
22:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Otim Alpha (UG)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Holborn Stereo + Dee Zeebra // Phoenix Sport Bar, Ústí nad Labem - DEE ZEEBRA, Holborn StereoPhoenix (Ústí nad Labem) podrobnosti


13.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30HUDBA PRAHA band - Výroční koncert - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


15.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Tomáš KOČKO & ORCHESTRKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00NATURAL, Blue RocketNA SLAMNÍKU (Praha 6)


16.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Tom Walker BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Unplugged koncert - VlnyNáš klub, Husinecká 29 - Praha 3 (Praha 3) podrobnosti


21.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POUTNÍCIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Kate NVMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Dorota Barová TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Ústí Live! 2019 - volume1 - Last Rebel, THE RUMBLE OF SKULLS, LabeÚstí Live! 2019 - volume1 (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Teatro Pinocchio – Ještě jednou o Červené KarkulceKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Stará škola JINAK - premiéra nového programu - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti
20:00Holborn Stereo + DeGuy // Poldofka, Kladno - Holborn Stereo, DeGuyPoldofka (Kladno) podrobnosti


09.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcHotel Prácheň-Secesní sál (Horažďovice) podrobnosti


10.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDům kultury Ostrov (Ostrov) podrobnosti


12.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00koncert s Keksem - NATURAL, KEKSKulturní dům (Písek) podrobnosti


17.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Khoiba (CZ) + Čáry života (CZ) - KHOIBAMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


27.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chelou (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Stará škola JINAK - Večer plný hard a artrockových coverů! - STARÁ ŠKOLARokáč (Most) podrobnosti


24.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16)


25.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30NATURALhřiště (Starovice) podrobnosti


26.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Benefice pro Starou Školu Vrané nad Vltavou - VlnyStará škola (Vrané nad Vltavou) podrobnosti
18:00Stará škola JINAK - Teplice - Lázeňská - STARÁ ŠKOLATeplice - Lázeňská (Teplice) podrobnosti


27.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30William Fitzsimmons (US) - William Fitzsimmons (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Cass McCombs (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Cocaine Piss (BE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti

1-60 (74)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.