přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (64)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


24.09. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Chris Bergson (USA) KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ARU & FOLHINHA BAND (ECU/ČR)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI 2018 | 10 let natvrdo tour - Divadélko Kůzle, The Royal Dixiland Jazz Band, PAVEL JAKUB RYBA & THE FISH MEN, VESPER, Krásné nové stroje, Luboš Pospíšil & 5PPalackého náměstí (Kutná Hora) podrobnosti


02.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcKino (Hodkovice nad Mohlelkou) podrobnosti


06.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rockové burácení - THE RUMBLE OF SKULLS, COORMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


09.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BLACK MAJESTY (aus) + DEAD DANIELS + NASTY RATZ - Black Majesty (AU), Dead Daniels, NASTY RATZCROSS CLUB (Praha 7) podrobnosti
19:00Ensemble Mondrian (ŠVÝCARSKO) - Ensemble Mondrian (ŠVÝCARSKO)MusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti
20:30ISANG YUN TRIO (PRAHA) - Isang Yun TrioMusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti


10.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FISH FLESH FIELD, HENRY DOLLAR & BBPKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc - Společná věcKulturní dům Střelnice (Broumov) podrobnosti


12.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc - Společná věcKino Sloboda (Skalica) podrobnosti


13.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Jedeš fest pro Jeníčka - NATURALBESEDA Bělá (Děčín)


14.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ALEKSANDER WNUK (POLSKO) - Aleksander WnukMusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti
20:00BONFIRE & BASTARD - BONFIRE (DE), BASTARDMasters of Rock Café (Zlín) podrobnosti


16.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00TRIO HELIX (PRAHA) - Trio HelixMusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti
19:3050 let - THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSEKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Žalman a spol.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


20.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Ústecká rocková liga - Dvojkoncert - STARÁ ŠKOLA, Black SabákaRajče (Teplice) podrobnosti


21.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Lichtzwang (OLOMOUC) - LichtzwangMusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti


22.10. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Catch Trio (NĚMECKO) - Catch TrioMusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti


23.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 205. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:30Orchestr BERG & Petr Kubes (PRAHA) - Orchestr BERGMusicOlomouc (Olomouc) podrobnosti


24.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VLADIVOJNA LA CHIA & 4TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


31.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vanua2KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


01.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Milan Krajíc Band featuring Michael LutzeierKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


02.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBETLÉMSKÁ KAPLE (Praha 1) podrobnosti


05.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sefardské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


09.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Horana a syn - Horana a synKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Svatomartinské slavnosti a pečená husa 2018 - FragmentyNáplavka - rašínovo nábřeží (Praha)
20:30Floex (CZ) + Tom Hodge (UK) - FLOEXMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


14.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00benefiční koncert < 1918 > po Lékaře bez hranic - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA.FESTIVAL BRIKCIUS - 7. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (14. - 16. listopad 2018) (Praha) podrobnosti


15.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00violoncellový koncert ke 100. výročí vzniku Československé republiky - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, české sourozenecké violoncellové Duo BrikciusFESTIVAL BRIKCIUS - 7. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (14. - 16. listopad 2018) (Praha) podrobnosti


16.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00literárně hudební pořad Do bouře ve vodárenské věži - česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ AnnaFESTIVAL BRIKCIUS - 7. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (14. - 16. listopad 2018) (Praha) podrobnosti
19:30ZrníKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)


17.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Mezinárodní den studentstvaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 206. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


DNES (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


23.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Holborn Stereo & MiTo / Jamm Club Praha Hradčanská - MiTo, Holborn StereoJamm Club (Praha 6)
19:30Zajíc Company, SHOE CUTKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00ÚSTÍ LIVE! 2018 - New Black Jack, Idio&Idio, Nerrea, THE RUMBLE OF SKULLSMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBESEDNÍ DŮM (Brno) podrobnosti
19:30Koncert pro lidi s kolečkem víc, nebo míň - A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jazz Advent 2018 - Vocal Band Quartet, Henry Volf Trio, KARLOVARSKÝ REPRE BAND (KRB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Extempore – Velkoměsto (The Ex Extempore Members Play The City)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


01.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční večirek - NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti


02.12. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Adventní koncert Ireny BudweiserovéKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


04.12. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUETET Bluegrass BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Předvánoční Soudek vol. 8 - Fragmenty, Jahody, FalaFelhospoda U Soudku (Přelouč)


12.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LIPA PETERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30František NedvědKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DEAD LEOPARD XMAS RnR - Dead Daniels, Sweet LeopardKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


28.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Grog + Black Bull - GROG, BLACK BULLKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


30.12. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.1.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Dvojkoncert - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


19.1.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00DVOJKONCERT - ÚSTECKÁ ROCKOVÁ LIGA - STARÁ ŠKOLA, Black SabákaZarabanda (Děčín) podrobnosti


24.1.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti


26.1.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert s Točílas - NATURAL, TočílasNa Hnátě (Ústí nad Labem) podrobnosti


15.3.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURAL, Blue RocketNA SLAMNÍKU (Praha 6)

1-60 (64)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.