přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

61-120 (338)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 


1.12.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


2.12.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Adventní koncert Ireny BudweiserovéKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


4.12.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUETET Bluegrass BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


8.12.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Předvánoční Soudek vol. 8 - Fragmenty, Jahody, FalaFelhospoda U Soudku (Přelouč)


11.12.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Katarzia/pjoni (SK) + dné (CZ) - DNÉ, Pjoni (SK), KATARZIA (SK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.12.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LIPA PETERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.12.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BLUES BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


14.12.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncert BIXLEY - Bixleym13 rock & pub (Brno) podrobnosti


18.12.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 207. - VÁNOČNÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


19.12.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30František NedvědKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.12.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dobročinná akce - NATURALGrabova vila (Praha 8) podrobnosti
19:30BELLAMY MOONHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.12.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DEAD LEOPARD XMAS RnR - Dead Daniels, Sweet LeopardKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00LANZ (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.12.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Grog + Black Bull - GROG, BLACK BULLKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


30.12.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vánoční koncert - Jiří Pavlica, Missa brevis - Musica animatabazilika sv. Prokopa (Třebíč) podrobnosti
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Dvojkoncert - STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


13.01. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Štěpán Hájek, Ruth Konvalinková, Dooušek - Bohoslužba Desert - DooušekDesert (Brno) podrobnosti


18.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHUŤ, LOUDKYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00DVOJKONCERT - ÚSTECKÁ ROCKOVÁ LIGA - STARÁ ŠKOLA, Black SabákaZarabanda (Děčín) podrobnosti


22.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 209. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


24.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti
19:30Xavier BaumaxaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Prdel Rock Pro Klubíčko Vol.6 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


26.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert s Točílas - NATURAL, TočílasNa Hnátě (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Don Tichot // Čtvrt na smrt - Čtvrt na smrt, Don TichotBalada bar (Praha) podrobnosti
19:00Rorkový večer u Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


31.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30"70" - Honza HrubýKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


02.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Dvojkoncert klasiků - STARÁ ŠKOLAU Nebožtíka (Ústí nad Labem) podrobnosti


07.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBiotronické centrum sociální pomoci (Praha) podrobnosti


10.02. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Armin Reich Big Band - Armin Reich Big BandJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


14.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcJilemnický pivovar (Jilemnice) podrobnosti
19:30TELLEMARKKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Iron Maiden Revival spolu s Rock Automat - Rock Automat, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


15.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30HEALTH (US) - HEALTH (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Výroční koncert 20 let kapely - VlnyU čerta (Pod Čertovou skalou 6, Praha 8) podrobnosti


19.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 209. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov) podrobnosti


20.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Karel Plíhal - recitálKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


22.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:003. Anniversary Time - Exsite, THE RUMBLE OF SKULLS, DestroyselfMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti


26.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcSokolovna TJ Sokol (Prostějov) podrobnosti


01.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDům kultury (Kroměříž) podrobnosti
20:00Švihadlo v Malostranské Besedě - ŠVIHADLO, Vasilův rubáš - decentní undergroundMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


02.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Unplugged. Unplugged? Unplugged! - STARÁ ŠKOLAPhoenix (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:30KATARZIA (SK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.03. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDivadlo (Varnsdorf) podrobnosti


06.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Matt Long Trio (GB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


07.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Holborn Stereo & Nola Dis. Prague indie bands double headliner - Holborn Stereo, Nola DisŽižkovšiška (Praha) podrobnosti


08.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncertík - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti
20:00Tom Jegr & Gang v Rusty Nail Music Club - Tom Jegr & GangRusty Nail (Brno) podrobnosti
22:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Otim Alpha (UG)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Holborn Stereo + Dee Zeebra // Phoenix Sport Bar, Ústí nad Labem - DEE ZEEBRA, Holborn StereoPhoenix (Ústí nad Labem) podrobnosti


13.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30HUDBA PRAHA band - Výroční koncert - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


15.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Tomáš KOČKO & ORCHESTRKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00NATURAL, Blue RocketNA SLAMNÍKU (Praha 6)


16.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Josef Fousek - "Zkrátka bez pozlátka" - Fousek JosefKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Tom Walker BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

61-120 (338)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.