muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

481-540 (570)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 


21.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30POZOR - ZMĚNA DATA! - DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jacques Greene (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


23.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MISERY FOR A LIVING (it) + I BREATHE YOU DIE (it)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


24.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00JITKA ZELENKOVÁ - Recitál - ZELENKOVÁ JITKAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
21:00Rock - Metal - Punk Koncert Vol.1 v Club Záhoří ProstějovClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


25.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00KAFKA. + VARAN + PARK+RIOTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Iron Maiden and Black Sabbath Revivals - Iron Maiden Revival Praha , OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revivalMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


27.01. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUES GUITARS SESSION VŽDY KAŽDÝ PONDĚLÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


28.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 2016. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


30.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00TWO VOICES - Rychterová JanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:3035 let dobře namazáno - UŽ JSME DOMAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Imperial Thunfisch (BE) + Heavy Waves (CZ)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


01.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30SUDY POTU (Lumír Tuček)+HOSTÉHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Kevin Morby (US) + Bedouine (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


03.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUES GUITARS SESSION VŽDY KAŽDÝ PONDĚLÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


05.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHANGE (can/usa) + PRINCIP (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


06.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dooušek v Zelenáčově Šopě - DooušekZelenáčova šopa, Art Zlín (Zlín) podrobnosti
19:30Nedržte zobák – Open mic Na půlce Vol. 7Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


07.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubenický workshop - MILOŠ MEIERKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00My Sister GrenadineCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


10.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00EXUDE + BOOST + NONDESCRIPTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


11.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hibou (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock Automat v Kainu - Rock AutomatKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


14.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00HOP TROP - HOP TROPKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
21:10Distant Bells - Pink Floyd Revival Brno - Distant Bells - Pink Floyd Tribute BandGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


15.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Na Hnátě s Točílas - NATURAL, TočílasHnáta (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Bulldog Trilobit-rock, To nechceš, Luboš Holub, WochmatyxBIKERS BAR VODÁRNA (Stochov)
20:00Mucha koncert kontroverzní písničkářkyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti
21:00Rock - Metal - Punk Koncert Vol.2 v Club Záhoří ProstějovClub Záhoří (Prostějov 1) podrobnosti


18.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00GAEA (Portugalsko) + KOLONACafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Míša LeichtKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Listopad /CZ/Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Koncert pro lyžaře - NATURALChata Viktorka (Janské Lázně) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock + Bulldog - BulldogFatal Music Club (Praha 3)
21:00Iron Maiden and Ozzy Osbourne Revivals - OZZY OSBOURNE REVIVAL PRAHA, Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti


25.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŠTEPÁN RAK - Rak ŠtěpánKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Múza 2020 – 2. postupové kolo - V.P.O.hoDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


28.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v V. KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:00Bulldog+Argos - BulldogRock Club Prdel (Beroun)


29.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Metalový únor 2020 - V.P.O.ho, AMPÉRLhotka U Lochovic (Lhotka U Lochovic)


02.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:05PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


04.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PokáčKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jessy Lanza (CA) - JESSY LANZA (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Kamenný vrch - NATURALkamenný vrch (Chomutov) podrobnosti
20:00Trilobit-Rock, Bulldog, Luboš Holub - BulldogRestaurace Vinohrady (Most)
20:00Čankišou + Propaganja v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


07.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mejdan nejen pro Tomáše a jeho MDŽ - Houpací kůň, SOUBOJ S PAMĚTÍ, 21 hodinMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti


09.03. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DIIV (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Mauna Tour - LONGITAL (SK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


13.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Prago Union v GatsbyGatsby music bar (Tišnov) podrobnosti


14.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NATURALKd Otvice (Otvice) podrobnosti
20:00COMA (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.03. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dooušek v Oratoru - DooušekOrator (Lažánky) podrobnosti


19.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PETR ZEMAN QUARTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti


20.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00POUTNÍCI - POUTNÍCIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Larry John McNally (US)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Bulldog+Trilobit-Rock - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00V.P.O.ho na Sladovně - V.P.O.hoClub Sladovna (Mýto)


26.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IRENA BUDWEISEROVÁ - BUDWEISEROVÁ IRENAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti

481-540 (570)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.