přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-58 (58)



03.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Letní koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


04.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Bez napětí aneb Unplugged trojkoncert - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
17:00Bolebořské slavnosti - SPBBoleboř (Boleboř)


08.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Evropa galantníLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


10.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30IVan Hlas trio - IVAN HLAS trioHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


14.08. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Happy Season - FragmentySportovní park Na Špici (Pardubice)


16.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL - VESPERHoffmanův dvůr (Praha 9) podrobnosti


17.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
LOS PERDIDOSBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
HYNKOVY ZÁMKYBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
Miky Marusjak + Poetic BandBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
TRAVINY JASBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)


18.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
VÍTRHOLCBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
TrafoBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
17:30NATURALnáměstí (Jáchymov)


19.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
11:00NATURALnádvoří hradu (Křivoklát) podrobnosti


22.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HOKRHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


24.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Wodofolk - People on the Horizon, Jiný Člověk & Tydwa, Veronika Wildová & DivokoOdolená Voda (Odolená Voda) podrobnosti


25.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESŤÁK NA TVRZI 2018 | 10 let natvrdo tour - VESPERNebovidská tvrz (Nebovidy) podrobnosti
20:00Dožínky Kočvary - Bulldog Free Time, Sam-Ou-Hell, El FuegoStatek (Kočvary)


29.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Havlíčkobrodské kulturní léto - VESPERhlavní náměstí (Havlíčkův Brod)


31.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Tank Power - Fragmentyareál TAnk Power (Přelouč)


08.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno - PIVO STARÉ ŠKOLY - STARÁ ŠKOLAPIVO STARÉ ŠKOLY (Pivovar Velké Březno) podrobnosti
17:30VINOBRANÍ NA KAČINĚ | 10 let natvrdo tour - VESPERzáměk Kačina (Svatý Mikuláš) podrobnosti
19:00Prdel v Prdeli Vol.4 - Bulldog ZbožíRock Club Prdel (Beroun)
20:00Mad Days - Mad DaysDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


11.09. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MUCHAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Pizza Rock - Bulldog , Meat MincerPizza Pub Rock Club (Karlovy Vary)


15.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Voznice - Mad DaysVoznice (Voznice) podrobnosti
17:00NATURALkoupaliště Hostivař (Praha 10) podrobnosti


18.09. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 205. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


DNES (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Žižkovský Pivofest - NATURALŽižkovské zahrádky (Praha)
19:30MERTA VLADIMÍR, FENCL OndřejKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Ústecká Rocková Liga - STARÁ ŠKOLA, Black SabákaKulisárna u divadla (Chomutov) podrobnosti


24.09. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Chris Bergson (USA) KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ARU & FOLHINHA BAND (ECU/ČR)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


29.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI 2018 | 10 let natvrdo tour - Divadélko Kůzle, The Royal Dixiland Jazz Band, PAVEL JAKUB RYBA & THE FISH MEN, VESPER, Krásné nové stroje, Luboš Pospíšil & 5PPalackého náměstí (Kutná Hora) podrobnosti


02.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcKino (Hodkovice nad Mohlelkou) podrobnosti


06.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rockové burácení - THE RUMBLE OF SKULLS, COORMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


09.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BLACK MAJESTY (aus) + DEAD DANIELS + NASTY RATZ - Black Majesty (AU), Dead Daniels, NASTY RATZCROSS CLUB (Praha 7) podrobnosti


10.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FISH FLESH FIELD, HENRY DOLLAR & BBPKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc - Společná věcKulturní dům Střelnice (Broumov) podrobnosti


12.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc - Společná věcKino Sloboda (Skalica) podrobnosti


13.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Jedeš fest pro Jeníčka - NATURALBESEDA Bělá (Děčín)


14.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00BONFIRE & BASTARD - BONFIRE (DE), BASTARDMasters of Rock Café (Zlín) podrobnosti


16.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:3050 let - THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSEKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Žalman a spol.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


24.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VLADIVOJNA LA CHIA & 4TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


31.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vanua2KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


02.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBETLÉMSKÁ KAPLE (Praha 1) podrobnosti


11.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Svatomartinské slavnosti a pečená husa 2018 - FragmentyNáplavka - rašínovo nábřeží (Praha)


23.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Holborn Stereo & MiTo / Jamm Club Praha Hradčanská - MiTo, Holborn StereoJamm Club (Praha 6)


24.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00ÚSTÍ LIVE! 2018 - New Black Jack, Idio&Idio, Nerrea, THE RUMBLE OF SKULLSMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBílý dům - sál Břetislava Bakaly (Brno) podrobnosti


21.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DEAD LEOPARD XMAS RnR - Dead Daniels, Sweet LeopardKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


26.1.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert s Točílas - NATURAL, TočílasNa Hnátě (Ústí nad Labem) podrobnosti


15.6.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00NATURALhřiště (Krhanice)


28.6.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00OAMF Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice 2019 (Přeštěnice) podrobnosti


26.7.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALSázavafest 2019 (Světlá nad Sázavou) podrobnosti

1-58 (58)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.