přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (117)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


29.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together v Rock Café Prague - Together Housle´n´RollROCK CAFÉ (Praha 1)
19:00Ivo Jahelka ve Viničním domku - JAHELKA IVO, JUDr.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vyšehraní - NATURALVyšehrad letní scéna (Praha)
19:30ANDRŠT LUBOŠ, ENERGITKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


01.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 Eva Kleinová zazpívá v Komorní Fidlovačce - Eva KleinováKomorní Fidlovačka (Praha 4) podrobnosti


02.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL NA ZELENÉ LOUCE 2018 | 10 let natvrdo tour - VESPERZelená louka (Senetín) podrobnosti
20:00PAVEL STEIDL/ PRELUDIUM - STEIDL Pavel - kytara, Corinne Chapelle, PĚRUŠKA Matouš, MgA. – housle, UNTERMüLLER Karel - viola, BÁRTA Jiří - violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


03.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Isarafest 2018 - Hudební skupina Spolektiv, René Souček, Michal Braxatoris, Artmosféra, IsaraZahrada Centra 83 (Mladá Boleslav) podrobnosti
15:00MŮJ JANÁČEK - Jiří Bárta cello, recitace , Terezie Fialová klavír, recitaceMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
19:30CHAPELLE / BÁRTA / VONDRÁČEK - Corinne Chapelle housle, Jiří Bárta violoncello, Lukáš Vondráček klavír, musica minore komorní souborMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


04.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUKÁŠ VONDRÁČEK - Lukáš Vondráček klavír, Corinne Chapelle housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


05.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONSTANTIN LIFSCHITZ - Konstantin Lifschitz klavír, Lukáš Vondráček klavír, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


06.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KONTRASTY - Michel Raison klarinet, Konstantin Lifschitz klavír, Terezie Fialová klavír, Matouš Pěruška housle, Jiří Bárta cello, Polák Lukáš celloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
22:00GABRIELA VERMELHO / POD POVRCHEM - Gabriela Vermelho zpěv, housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


07.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LÁSKA BÁSNÍKOVA - Rafael Fingerlos baryton, Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


08.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Dotkni se Písku - NATURALVelké nám. (Písek) podrobnosti
19:30MALINCONIA - Roman Patočka housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Kristina Vocetková violoncello, Polák Lukáš violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
20:00trojkoncert MC Fabrika - ABRAXAS, NATURAL, Depeche Mode revivalMC Fabrika (České Budějovice) podrobnosti


09.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00ZIMNÍ CESTA - Rafael Fingerlos baryton, Sascha El Mouissi klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
19:30OSM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Matouš Pěruška housle, Roman Patočka housle, Martina Bačová housle, Petr Zdvihal housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Polák Lukáš violoncello, Jiří Bárta violoncello, Tomáš Vybíral kontrabasMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
21:00Stodolavest - SPBStodola (Sázava)
22:20Stodola vest - VESPERStodola (Sázava) podrobnosti


10.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Roman Patočka housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


12.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Poločas rozpadu v ruské hudbě - PiKap QuartetGalerie umění (Karlovy Vary) podrobnosti


13.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together v Anděl Café - Together Housle´n´RollANDĚL CAFÉ (Plzeň - město)


14.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Bohemian Like You: Deerhunter (US) - Deerhunter (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Hostivařské hudební slavnosti - NATURALHostivařské hudební slavnosti (Hostivařská pláž) podrobnosti


16.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30SPOLKOVÝ DEN | 10 let natvrdo tour - VESPERčakovický zámecký park (Čakovice) podrobnosti
20:00Krhanice sobě - NATURALhřiště (Krhanice)
20:00Bulldog v Moto garage club - Bulldog + Rebel 67Moto Garage Club (Ústí nad Labem)


19.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Záviš po 203. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


20.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
09:00Přehlídka studentských kapel - STARÁ ŠKOLAPřehlídka studentských kapel (Severní Terasa, Ústí nad Labem) podrobnosti


22.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert dvou kapel (Rocková liga Ústí nad Labem) - Black Sabáka, STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


23.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Rockfest - Bulldog Enormic,LUFTT, MentolBIKERS BAR VODÁRNA (Stochov)


29.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30KUMBALU - KUMBALUHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti
23:30festival Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice podrobnosti


30.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00Hudbou pro srdíčko - BulldogHřiště (Točník) podrobnosti
15:00ALLMARA open Fest 2018 - Ales Brichta Band, Lady Kate, Matyas-rock, Vořežprut, AllmaraAllmara open Fest 2018 (Miřetice) podrobnosti
17:00Dvojkoncert - Začátek prázdnin! - Tivolí hudební léto 2018 - STARÁ ŠKOLA, Last RebelTIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
22:00Košťanský Woodstock - NATURALLetní scéna u Sokolovny (Košťany) podrobnosti


06.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OSLAVA 110 LET SDH Hulice - Vořežprut, VESPER, Galaxieletní parket (Hulice) podrobnosti


07.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAF Černá - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti
20:00Prostě Ledečko - SPBU Čiháku (Ledečko)


10.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Královny StředomoříLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


13.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30ROBA ESTESA (Španělsko) - ROBA ESTESA (Španělsko)Hostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


14.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert Stará škola + Natural - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
17:00Festival Líšnice - The Unbroken WillLíšnice (Líšnice) podrobnosti
19:00Dvojkoncert - NATURAL, STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


16.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Un compásLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


19.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Mezi nebem a zemíLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


23.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Láska a zradaLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


26.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30La tempesta di mareLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti
21:00Halford Revival + Rheia - HALFORD Revival, RHEIAVAGON (Praha 1) podrobnosti


27.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Knížkovic 30+30+1 - Fragmenty, Gimme Shelter, JahodyRugbyové hřiště (Přelouč) podrobnosti
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


28.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Nesser, Rodriego Estavesz, Idiot Bastard Son, Marked As An Enemy , Harvester, Honza Křížek, Sexleg's Cadillac's (AUT), LOCOMOTIVE, PILOT SEASONHP Rock Fest (Horní Planá)
10:00Poznej svého farmáře - NATURALOlejový mlýn (Petráveč) podrobnosti


30.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Barocco napoletanoLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


02.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ | 10 let natvrdo tour - VESPER, Vinc bandPalackého náměstí (Kutná Hora) podrobnosti


03.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Letní koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)

1-60 (117)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.