přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

61-120 (617)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


30.3.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Maškarní ples - SPBChechták (Sázava) podrobnosti
20:30Marek Dusil Blend & Kateřina Svobodový a Tajemoje - MAREK DUSIL BLEND Kateřina Svobodová, Kateřina SvobodováMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


31.3.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vodopaarty na Plovárně - Eredar Bar Plovárna (Benešov nad Ploučnicí) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod LípouRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti
20:00Baroness in Flames - Rain, PIRANHA, THE RUMBLE OF SKULLSBaronka Live Music (Litoměřice) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceRockový klub KOTELNA (Litomyšl) podrobnosti


1.4.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hosté skupiny Keks - NATURALKulturní dům (Seč) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceklub OKO (Havlíčkův Brod) podrobnosti


4.4.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Braids (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


5.4.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MELODIC ROCK TOUR 2018 - VESPER, BLACK TIGER, HungryheartČESKÁ 1 (Kutná Hora) podrobnosti
20:30Tommy Cash (EE) - Tommy Cash MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


6.4.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Kapela Enable na Melodce! (Křest nového alba ILUZE), Host: kapela Babyløn - EnableMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti


7.4.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Brutus v Rudné - Badys, BRUTUSSokolský dům (Rudná) podrobnosti


8.4.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Chicuelo a Mezquida -španělské flamencoJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


10.4.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcKino Spektrum (Sezimovo Ústí) podrobnosti
19:00Koncert KPH - Agile QuintetKulturní dům (Bystřice nad Pernštejnem) podrobnosti
20:30Young Fathers (UK) - Young Fathers (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.4.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


12.4.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IvanVrána blues bandHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dvojkoncert - Martin Hrubý a BůhvíMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Shalosh - Izraelská jazzová kapelaJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


13.4.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00SELF MADE - SELF MADEDům kultury Akord Ostrava-Zábřeh (Ostrava-Zábřeh) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceLucky Pery Club (Zbuzany - Jindřichův Hradec) podrobnosti


14.4.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hip Hop Community CZ/SK live show - Oplocená ZónaHardcafePalast (Karviná - Staré město) podrobnosti
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti
20:00NATURALKnak (Teplice)
20:00Koncert v Zara - Real Incident, Eredar Zarabanda (Děčín)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceXXX MUSIC BAR (Benešov) podrobnosti
20:00Ken Allen Stray Animals RedhouseHudební Club Nautilus (Hodonín)


17.4.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcAula Technické university (Liberec) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, Zpěváčci SokolovMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 201. Nad Viktorkou!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


18.4.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:30SHOW 2018 - THE.SWITCH, Rychtank, První - Poslední, ŠPUNTKVANĚ, Fragmenty, The Complication, J!Scream, Choré Vzťahy, Decibelo Retardo, GangstaSKA, Pan Sysel a další, Šrája & Šmitcový kvartet, Yo Mamma Band, DeZtraktor, Frozen Poppyhead, No PressureČESKÁ 1 (Kutná Hora)


20.4.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together - Plzeňský křest CD - Together Housle´n´RollBílej medvěd (Plzeň) podrobnosti
19:00Kladno - BackdoormanMoo Music Bar (Kladno)
19:00Rock v České 1 - Fragmenty, KriminalRoman, Spiritus agens, FalaFelČESKÁ 1 (Kutná Hora) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceLipov sokolovna (Lipov) podrobnosti


21.4.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceSklub (Olomouc) podrobnosti


23.4.2018 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Setkání osad na BarčeKULTURNÍ DŮM BARIKÁDNÍKŮ (Praha 10) podrobnosti


24.4.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Kruhu přátel hudby - Agile QuintetDŮM KULTURY (Strakonice) podrobnosti


26.4.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The ŽLABEHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


27.4.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncert - NATURALU Divouse (Blatno u Chomutova) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovocePonorka (Litvínov) podrobnosti
20:00Bigbít na "4ce" Uničov - The Unbroken Will Metal Uničov, Good Grass Big beat, rock, Střelice4ka (Uničov) podrobnosti


28.4.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00El Fuego + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U ŠimůnkůRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti
19:30Koncert metalových kapel - Motiv Metal Vyškov, The Unbroken Will Metal UničovBounty Rock Cafe (Olomouc) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceU košile (Klatovy) podrobnosti


1.5.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
11:15VLAŠIMSKÉ MÁJOVÉ SLAVNOSTI | 10 let natvrdo tour - VESPERzámecký park (Vlašim) podrobnosti
19:30MAJÁLES NA ZAHRADĚ - GI GI BAND + VEJFUK!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


2.5.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jarní Tour - STROY, Wild RootsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.5.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUBOŠ POSPÍŠILHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


11.5.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHUŤKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Rock Automat u Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


12.5.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Čistá řeka fest - SPBTýnecká zahrada (Týnec n/s)
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti


15.5.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert BHP - Agile QuintetKulturní dům (Velká Bíteš) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, THE NELADÍMEMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30IVAN HLAS trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

61-120 (617)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.