muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage
koncerty

1-60 (303)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 


7.6.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LÁSKA BÁSNÍKOVA - Rafael Fingerlos baryton, Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


9.6.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30OSM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Matouš Pěruška housle, Roman Patočka housle, Martina Bačová housle, Petr Zdvihal housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Polák Lukáš violoncello, Jiří Bárta violoncello, Tomáš Vybíral kontrabasMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


14.6.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Bohemian Like You: Deerhunter (US) - Deerhunter (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.6.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30SPOLKOVÝ DEN | 10 let natvrdo tour - VESPERčakovický zámecký park (Čakovice) podrobnosti


19.6.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Záviš po 203. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


26.7.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Halford Revival + Rheia - HALFORD Revival, RHEIAVAGON (Praha 1) podrobnosti


16.8.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL - VESPERHoffmanův dvůr (Praha 9) podrobnosti


22.8.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HOKRHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


15.9.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00NATURALkoupaliště Hostivař (Praha 10) podrobnosti


18.9.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 205. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


19.9.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Žižkovský Pivofest - NATURALŽižkovské zahrádky (Praha)


9.10.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BLACK MAJESTY (aus) + DEAD DANIELS + NASTY RATZ - Black Majesty (AU), Dead Daniels, NASTY RATZCROSS CLUB (Praha 7) podrobnosti


14.10.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00BONFIRE & BASTARD - BONFIRE (DE), BASTARDMasters of Rock Café (Zlín) podrobnosti


19.10.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Žalman a spol.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


23.10.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 205. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


2.11.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBETLÉMSKÁ KAPLE (Praha 1) podrobnosti


11.11.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Svatomartinské slavnosti a pečená husa 2018 - FragmentyNáplavka - rašínovo nábřeží (Praha)
20:30Floex (CZ) + Tom Hodge (UK) - FLOEXMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


14.11.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00benefiční koncert < 1918 > po Lékaře bez hranic - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA.FESTIVAL BRIKCIUS - 7. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (14. - 16. listopad 2018) (Praha) podrobnosti


15.11.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00violoncellový koncert ke 100. výročí vzniku Československé republiky - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, české sourozenecké violoncellové Duo BrikciusFESTIVAL BRIKCIUS - 7. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (14. - 16. listopad 2018) (Praha) podrobnosti


16.11.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00literárně hudební pořad Do bouře ve vodárenské věži - česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ AnnaFESTIVAL BRIKCIUS - 7. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (14. - 16. listopad 2018) (Praha) podrobnosti
20:00NATURALZahradní dům (Teplice)


20.11.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 206. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.11.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Holborn Stereo & MiTo / Jamm Club Praha Hradčanská - MiTo, Holborn StereoJamm Club (Praha 6)


1.12.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Vánoční večirek - NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


2.12.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Adventní koncert Ireny BudweiserovéKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


8.12.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Předvánoční Soudek vol. 8 - Fragmenty, Jahody, FalaFelhospoda U Soudku (Přelouč)


11.12.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Katarzia/pjoni (SK) + dné (CZ) - DNÉ, Pjoni (SK), KATARZIA (SK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


13.12.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BLUES BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


18.12.2018 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 207. - VÁNOČNÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


19.12.2018 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30František NedvědKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


20.12.2018 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dobročinná akce - NATURALGrabova vila (Praha 8) podrobnosti
19:30BELLAMY MOONHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.12.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DEAD LEOPARD XMAS RnR - Dead Daniels, Sweet LeopardKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00LANZ (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.12.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Grog + Black Bull - GROG, BLACK BULLKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


22.1.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 209. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


24.1.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16) podrobnosti


26.1.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Don Tichot // Čtvrt na smrt - Čtvrt na smrt, Don TichotBalada bar (Praha) podrobnosti
19:00Rorkový večer u Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


8.2.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBiotronické centrum sociální pomoci (Praha) podrobnosti


10.2.2019 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Armin Reich Big Band - Armin Reich Big BandJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


14.2.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Iron Maiden Revival spolu s Rock Automat - Rock Automat, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


15.2.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30HEALTH (US) - HEALTH (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.2.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Výroční koncert 20 let kapely - VlnyU čerta (Pod Čertovou skalou 6, Praha 8) podrobnosti


19.2.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 209. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov) podrobnosti


20.2.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Karel Plíhal - recitálKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


1.3.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Švihadlo v Malostranské Besedě - ŠVIHADLO, Vasilův rubáš - decentní undergroundMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


5.3.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcDivadlo (Varnsdorf) podrobnosti


7.3.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Holborn Stereo & Nola Dis. Prague indie bands double headliner - Holborn Stereo, Nola DisŽižkovšiška (Praha) podrobnosti


8.3.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
22:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Otim Alpha (UG)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


13.3.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30HUDBA PRAHA band - Výroční koncert - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


15.3.2019 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURAL, Blue RocketNA SLAMNÍKU (Praha 6)


16.3.2019 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Josef Fousek - "Zkrátka bez pozlátka" - Fousek JosefKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


19.3.2019 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 209. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


20.3.2019 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KOLEMJDOUCÍHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.3.2019 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kate NVMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


25.3.2019 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Teheránská tabu (2017, 90 min)V. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00JOHNNY WOLGA (DE) + PISSED ONES (DE) + L&M djsCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti

1-60 (303)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.