přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

181-240 (320)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 


06.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Jiri Bures band - Jiri Bures MusicBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti


10.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NEDRŽTE ZOBÁK – OPEN MIC III.Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


11.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Porta 2019 - Daniel KoubekMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti


13.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ERAI + GROW GROWCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


14.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FORESIGHT (Polsko) +I AM PENTAGONCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 210. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


17.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BENEFICE NA PSÍ SPOLEK “PES NEJVĚRNĚJŠÍ PŘÍTEL” – UFAJR, PERMON, MADEBYTHEFIRECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Khoiba (CZ) + Čáry života (CZ) - KHOIBAMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00SPRING SWAP + vegan grillCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00SECOND YOUTH (Cagliari / Londýn) + supportCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


25.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Recitál Jiřího Schmitzera - SCHMITZER JIŘÍKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


26.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Robert Křesťan a Druhá TrávaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


27.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Chelou (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00HUFF RAID + NON PRESIDENTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


29.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Café Kolíbka - Daniel KoubekCafé Kolíbka (Praha) podrobnosti


30.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Čarodějnice na Pankráci 2019ČARODĚJNICE PANKRÁC 2019 (PRAHA) podrobnosti
18:00TřískáčČeské Budějovice (fest) podrobnosti
20:00Koncert - Jiri Bures Musicvodárna podrobnosti


01.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Majálesový koncert zrušen pro nemoc...HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


02.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PRIMITIVE LIFE (d) + DEDICATE (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Dragon + Cult of Unicorn - Cult of UnicornFreemasonic (Praha) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha ve Vagonu na Národní - OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revival, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


07.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LEIAH (Gavle, Švédsko) + UPROSTŘED PÁDUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Rock Automat + SPUPS - SPUPS, Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


08.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00V. kolona + Matrix / 20 letV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00NIGHTWATCHERS (Francie) + ANTISOCIAL SKILLSCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


10.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LOW SUN (can) + DNO (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert pro Tomáše - NATURALŽižkostel (Praha) podrobnosti


17.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Soul Keeper a hosté v Kainu - V.P.O.ho, Sun of Sorrow , Soul KeeperKAIN - rock club (Praha 3)


18.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:45FLAT FLYCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 211. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov) podrobnosti


22.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00SLAMUZICKÁ SPRCHA – kapely: Vasilův Rubáš + Bikini + Mad Days//slam poetry: Anatol Svahilec + Filip Koryta aka Dr. FilipCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Teď mluvím jáV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


24.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LE BAIN DE MAID + RATPACK + TOY IN TOICafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30NATURALMandragora music club (Praha 2 Korunní 16)
19:30KAMARÁD KRTEČEKHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


25.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Omar Souleyman (SY) - Omar Souleyman (SY)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


26.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00INHUMAN NATURE (Londýn, UK) + BOB (Twin Peaks, Cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30William Fitzsimmons (US) - William Fitzsimmons (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


28.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Radka Fišarová - Pocta Edith Piaf - FIŠAROVÁ RadkaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30JRP v Kocouru - JRPKlub Kocour (Praha) podrobnosti
20:00AGGRESSIVE PERFECTOR + HEAVY SENTENCE (2x uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Cass McCombs (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Na koloběžce do SingapuruV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:30Cocaine Piss (BE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


30.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Connan Mockasin (NZ) + John Carroll Kirby (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


31.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Belorussian hardcore: FORCE EVENTS! + TIRED OUTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


01.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


07.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ENRAGED MINORITY (de) + HONORACE + djsCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


10.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00O (Itálie) + DAERWIN + NUUMMITECafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30Still Corners (UK) - STILL CORNERS (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FETCH! + OTRA VEZCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00CENTRAL THERAPYCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


14.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
23:00Nyege Nyege showcase: Bamba Pana & Makaveli (TZ) + Slikback (KE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PALINDROMES + V KRUHUCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DARKO (uk) + MEOW (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


17.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 4Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


18.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ PO 2012. NAD VIKTORKOU!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


19.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00LAUREATE (can) + THE RUN UP (uk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kurt Vile & The Violators (US) - KURT VILE & THE VIOLATORS (USA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti

181-240 (320)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.