přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme

Nenalezen žádný koncert...

 
koncerty

1-60 (5173)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


27.9.2015 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00SKUTEČNÁ LIGAMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
15:00Kontratenorový koncert na Michelském dvoře - PLASCHE Pavel Rudolf Český kontratenoristaKaple Domova Sue Ryder (Praha) podrobnosti
17:00NEDĚLNÍ DIXIE - OLD TIMERS JAZZ BANDJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00THE RUTS DC (uk)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00Shatter, Ten Sticks, Backfist, CrouchMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti
19:10SKLAD NA ROCK/ FAST FARRAGOS/ TEMNOPLODEC - Sklad Na Rock, FastFarragos, temnoplodecNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti
20:00PLEWEL, SNYDER, DILDO BOYZ, COX & VOXDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň)
20:00IQ OPICE, Jolly Joker, Four-Sided TriangleKULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ M - KLUB (Valašské Meziříčí) podrobnosti
20:30Los QuemadosJAZZBOAT (Praha 1)
21:00UMG BLUES JAM SESSION - COME TO JAM!U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00ŠAVLE MEČE ORCHESTRAJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Livebeats, HTF Blues BandBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00Ostrich QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00VOTCHIVAGON (Praha 1)


28.9.2015 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00SKUTEČNÁ LIGAMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
19:00RUMBLEMEN, LA LUZ (usa)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00TokDatJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00TANČÍRNA-Rock & Roll GARAGE (Ostrava - Martinov ) podrobnosti
19:30Bassekou Kouyate & Ngoni Ba (Mali)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00Gazdina RobaSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno)
20:00TROUBLE HEROES, Martin KetnerHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00JEFF SCOTT SOTO (US)Melodka - hudební klub (Brno) podrobnosti
20:00FREE MONDAYS - JOY WELLBOY (BE)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
20:30MARCEL FLEMR BANDJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Zelenáči ve čtvrtstoletíMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Rene Trossman´s Blue Monday – (USA/CZ)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Acoustic CabinetJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00J. J. M. TrioBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00Talenti a Mistři - JOLLY JOKER & PBU, EDMOND WELLSVAGON (Praha 1)
22:00Marek Dorčík Quintet (SK/GB/CZ)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


29.9.2015 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Homo Cosmicus - klávesový koncert - STANISLAV ŠTEIFM-klub Plzeň (Plzeň)
19:00Společná věc 2015 - Společná věcKino (Habartov) podrobnosti
19:00Escualo quintetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30HUTKA JAROSLAVKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:00Open Source TrioSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00THE CASUALTIES (USA), Just War, BLINDEDFUTURUM MUSIC BAR (Praha 5)
20:00Freezone - HEAD DOWN, HERO FROM ZEROROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00OHAŘIHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30ADÉLA ZEJFARTOVÁ & SUNNY SWING TRIO JAZZBOAT (Praha 1)
20:30Křest alba - STAŘENKYMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30Bar Live Concert - ATARES (INT)Chapeau Rouge (Praha 1)
21:00R5 (USA)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
21:00POKORNÝ ROMAN, Jazz ChamberU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Blue Tones SocietyJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00THE FUTURINESBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00Keltské úterý - Vintage WineVAGON (Praha 1)
22:00Soul ResolutionJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


30.9.2015 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věc 2015 - Společná věcKC Kino (Železný Brod) podrobnosti
19:00The Guy Bennett BandJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00Khyr BrothersBounty Rock Cafe (Olomouc)
20:00Honza Jareš a Miki NopSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00 THE SOFT MOON (US)FUTURUM MUSIC BAR (Praha 5)
20:004X4 TOUR ŠPECIÁL - Ine Kafe (SK)FLÉDA (Brno)
20:00PACIFIK, Tempo di vlakMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00XIU XIU PLAYS THE MUSIC OF TWIN PEAKS (USA), JULINKO (IT)DIVADLO 29 (Pardubice) podrobnosti
20:00Crazy DogsHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Heebie Jeebies, TH!SROCK CAFÉ (Praha 1)
20:30JÚLIUS BAROŠ QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
21:00JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00THE HAMMOND GLORYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti

1-60 (5173)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.