přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
koncerty

1-60 (7046)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


28.5.2015 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00MARIÁN BANGO Slovenský inštitút v Prahe (Praha 1) podrobnosti
18:30SVĚTOVÝ ROMSKÝ FESTIVAL KHAMORO 2015ROXY / Experimentální prostor (Praha 1) podrobnosti
19:00Petra Ernyei QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30JAMIROQUAI tribute band BrnoMelodka - hudební klub (Brno)
19:30WYPRAHLOJazz club U Staré paní (Praha 1)
20:00Lorraine Leckie (USA/CZ)STARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00TOM PETTY 52Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00ABRAXASKLUB PARNÍK (Ostrava) podrobnosti
20:00Koncert kapely Abalone - AbaloneKlub Saturnin (Praha 3) podrobnosti
20:00Byl pozní večer... májový koncert Zpětného zrcátka - Zpětné zrcátkoStudentský klub Celetná (Praha 1) podrobnosti
20:30Silent Session, NASTY HEAVEN (MEX/CZ) ROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:30Jakub Zomer TrioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Ion at an, Liserstille (dk) CROSS CLUB (Praha 7) podrobnosti
21:00PIPPO POLLINA TRIOJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00MARKÉTA ZDEŇKOVÁ TRIOU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00ŠAVLE MEČE ORCHESTRAJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00CHOŤ TOPIČEVAGON (Praha 1)
21:00AghaRTA BandAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30KAUNIS FIVE (CZ/SK)REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00FX BOUNCE! FROM BRATISLAVA 2 PRAGUERADOST FX (Praha 2)
22:00ANDROID ASTEROID JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


29.5.2015 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Slavnostní koncert k 25. výročí SDČR - PAVELKA Ivo a jeho smyčcový orchestrMĚŠŤANSKÁ BESEDA (Plzeň)
18:00SOMMER Lukáš (duchovní skladby pro kytaru), Jaroslav ŠpačekKostel Nanebevzetí P.Marie (Čelákovice)
19:00BLUE TONES SOCIETYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
19:00THE TOWER, BAD GUYS (uk)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00Arch of Hell, Keep on Rotting, Desire for sorrow, Revenge Division (SK)Melodka - hudební klub (Brno)
19:00BraAgasJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30CIRCUS PROBLEM BALKAN FIGHT Vol. 3 - Circus Problem, Oranžáda, DJ AVIATORPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
20:00Plum DumplingsSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00Travis O'Neill (IE), FREEBORN BROTHERS (PL), URBAN PIONEERS (USA)ROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:00MONKEY BUSINESSFLÉDA (Brno) podrobnosti
20:00TRAVESTI SHOW - CRAZY GODDESSHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Pražské S'-čuRybanaruby klub (Praha 2)
20:00Žalman Brothers BandPraotec Music Bar (Bratislava) podrobnosti
20:00BLUESVAR, Bad StonesvarJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
20:00X-CORE, Born AgainGOGO KLUB (Znojmo)
20:00DES ARK (USA)Papírna Plzeň (Plzeň)
20:30Eva Emingerová QuartetJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Bipsi Bapsi DUOJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
20:30Liserstille (dk) , White Wine (US/De), madebythefireDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti
21:00D´uso Baroš Q U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00THE GREYHOUND ZEROJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00GUNS 'N' ROSES Tribute - RECKLESS ROSES (Hu)VAGON (Praha 1)
21:00Adam Tvrdý TrioAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00Dopitná - SCHODIŠTĚ, The AngelsBastion No. 35 (Jaroměř - Josefov)
21:30BIG BAND THEORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00CARIBBEAN SPLASHRADOST FX (Praha 2)
22:00TERNE ČHAVEJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


30.5.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00DEN PRO RODINU - MŇÁGA A ŽĎORP, Potíže, Danny SiegelKC LaRitma (Aš - Cheb) podrobnosti
17:00Vyšehraní - NATURALletní scéna Vyšehrad (Praha) podrobnosti
17:00Pňovice OpenAir vol.3 - Kolektivní vina punk, Rachot petky punk, Betonowa chmura punk - bass, Zákaz Vězdu punk - rock, E!E punk - rock n roll, Pražský Výběr - tribute rock, Vysoké Napětí ska - punk, Zatrest punk - rock n rollPňovice OpenAir vol.3 (Pňovice) podrobnosti
19:00Curlies, WOSA, P.U.MROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
19:00BLUE TONES SOCIETYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
19:00Thisquietarmy (CA), LABIRINTO (bra)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00Heathen Metal Clash vol. 2Melodka - hudební klub (Brno)
19:00Rostislav Fraš QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30EXTAZA - Total Metal Attack - Keep on Rotting, Desire for sorrow, Revenge Division (SK), LAID TO WASTEDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti
20:00Elán Revival, Žízeň LitvínovHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Benefiční akce - Anime tormentBaronka Live Music (Litoměřice)

1-60 (7046)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.