přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
23.11.
 Michelle Gurevich
MeetFactory
Praha 5
27.11.
 Bex Marshall Blues Band (GB)
KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka
Karlovy Vary
02.12.
 HIM
FORUM KARLÍN
Praha 8
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
koncerty

781-840 (2472)  na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 


12.1.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00EV-BandHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Jan Kořínek Groovy QU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Petra Ernyei QuartetJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Bass Clef CompanyJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Vintage WineVAGON (Praha 1)
21:00HOT LINEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30JAZZ EFTERRÄTTREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)


13.1.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ZDEŇKOVÁ – ZDENĚK, JANOUŠEK TRIOJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00BROKY FRANTIŠKA KANEČKAHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30BLUE EFFECTMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30Vít Švec TRIOJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Jazz UnionJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00TROMBENIKVAGON (Praha 1)
21:00ROBERT BALZAR TRIOAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30SUPER TRIO WUH (US/CZ)REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Miriam Bayle´s Scat Phenomenon JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


14.1.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00JAN TENGLER & THE SYSTEMJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30DJs INSIDE KRUPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00RISE OF SURYA, Attack the Hero, John WolfhookerROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:00MaSnaHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Robert Balzar NEW trioU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30BÍLÁ NEMOC, FreeQuartetMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30ADAM TVRDÝ CROSSOVER JAZZBOAT (Praha 1)
21:00DARK SIDE OF BLUES ROYALJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00ZNOUZECTNOSTVAGON (Praha 1)
21:00Petra Ernyei QuartetAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
22:00Jan Kořínek Soultet & Hot SistersJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00FX Bounce - DJ KWÉ, DJ Maztah, DJ KoogeeRADOST FX (Praha 2)


15.1.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30tasted!, I LOVE YOU HONEY BUNNY , LAST OF MY KIND , ELLYCE, CIGARETTE SYNDROME, FÜNFROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00Murder Inc., COLDBLOODED FISH, BEYOND THE MIRRORMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany)
20:00Jam BandHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Rosťa Fraš QU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Magnum jazz bigbandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30VESNA CACERES QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Blue Box HeroesJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00TONYA GRAVESJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00AC/DC REVIVAL - ŠPEJBL`S HELPRSVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00ARTIKL RELEASE PARTY ROK TŘI - PLEASE THE TREES, MONIKINO KINOROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
21:00AghaRTA BandAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Friday FX - Voliera - DJ Lucas Hulan, DJ Arturo Legorreta (Mex), The Animal Print (Mex)RADOST FX (Praha 2)


16.1.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
19:30Zuzana MikulcováJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00Imagine DragonsO2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:00BENEFIČNÍ KONCERT NA PODPORU ANTIFAŠISTICKÉ AKCEMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany)
20:00Omar Souleyman (SY), Clap! Clap! (IT)MeetFactory (Praha 5)
20:00CZECH FLOYD (Pink Floyd revival)Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Adam Tvrdý Tough 3U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30EsenceMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30JUST NAKED, Yannick Tevi bandChapeau Rouge (Praha 1)
20:30MARTA KLOUČKOVÁ JAZZ PROJECTJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Jazz QJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Morčata na útěkuVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00Rostislav Fraš QuartetAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30RENE TROSSMAN BAND /USA/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Carpet Cabinet (SK)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00Saturday FX - Hook Edition - DJ CHRIS SADLER (UK), DJ MacioRADOST FX (Praha 2)


17.1.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00SENIOR DIXIELANDJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:30UMG JAZZ JAM SESSIONU MALÉHO GLENA (Praha 1)

781-840 (2472)  na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.