přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

241-300 (1242)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


10.4.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30BOHEMIA BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


11.4.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Jefferson, host: Big FiveMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00MEDVĚD 009, CZ (Celé Znova)VAGON (Praha 1)
21:30PETRA VLKOVÁ - BEATLES IN JAZZREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


12.4.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:007 PÁDŮ HONZY DĚDKA: - spec. host: ATMO MUSICMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00KAROL KOMENDA BAND (SK), LUCKY BREW, VIVAT JOE!KAIN - rock club (Praha 3)
21:00Keltské úterý - Vintage Wine, Pirates of the PubsVAGON (Praha 1)
21:30LOS QUEMADOSREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


13.4.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Bigbeat na Palmovce - FreeQ, Nalevo od výtahu, Ukrutnej MiloušPalmovka (Praha 8) podrobnosti
20:00Doktor TriceratopsKAIN - rock club (Praha 3)
20:30IVAN HLAS trioMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00Zuby nehty, Budoár staré dámy, VobezdudVAGON (Praha 1)
21:30JAN TENGLER & THE SYSTEMREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


14.4.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00IVVVO (PTO) + We Will Fail (PL) + Kaitlyn Aurelia Smith (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
19:30Luboš PospíšilHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Rock XKAIN - rock club (Praha 3)
20:30Joe Karafiát a hosté:MALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00AC/DC CZECH REVIVALVAGON (Praha 1)
21:30PETR KROUTIL ORCHESTRAREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


15.4.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00NATURALHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň)
20:00BENEFIČNÍ KONCERT PRO SOFIIMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Cruel Barbarian, DROZDÍCIKAIN - rock club (Praha 3)
20:00PAPRIKACZE na JIŽÁKU v klubu ZkušenyPraha.cz - Red Hot Chili Peppers Revival - PAPRIKACZEZkušebny Praha (Praha 4) podrobnosti
21:00Depeche Mode revivalVAGON (Praha 1)
21:30SENIOR DIXIELANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


16.4.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00Křest nového alba ,,Démon času,, - D.N.A.-PrahaKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00Barování se Sandrou Novákovou a Filipem RajmontemMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00VOTCHIVAGON (Praha 1)


17.4.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00TimbreTone – křest alba, host: PůljablkoňMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
20:00narozeninový koncert - - GLANCKAIN - rock club (Praha 3)
21:00Kamarád Krteček, excelence, LukrécieVAGON (Praha 1)
21:30MAGNUM JAZZ BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


18.4.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Deaths (DE) + Mayen (CZ) + Still Parade (DE) - Deaths (DE), MayenMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:30LILI MARLENEMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00kníže pornofolku - ZÁVIŠVAGON (Praha 1)
21:30TRIBUTE TO... STEVIE WONDERREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


19.4.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Záviš po 186 Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Steven Wilson - Steven WilsonFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00JAN SMIGMATOR, SWINGING QMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00UŽ JSME DOMAVAGON (Praha 1)
21:30JAZZ EFTERRÄTTREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


20.4.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert Nezmaři - NEZMAŘIKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00Unbreakable World Tour - JANET JACKSON (USA)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:0012. ROCKOVÁ PERUŤKAIN - rock club (Praha 3)
20:30Kooperativa tour 2016 - ČECHOMORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00 ROB HALFORD/JUDAS PRIEST Tribute, MotorhitVAGON (Praha 1)
21:30KRATOCHVÍL-ACKERMAN-ZANGIREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


21.4.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Prudič bandHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
19:30CLASSIC JAM s podtitulem "JOSEF CIGÁNEK PLAYS MASTERS OF CLASSICAL MUSIC" - Josef CigánekLe Royal (Praha 2) podrobnosti
20:00Daily coffee - křest CD , INKOUST PANA BOUČKAKAIN - rock club (Praha 3)
20:30Kooperativa tour 2016 - ČECHOMORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00PUMPAVAGON (Praha 1)
21:30OLD TIMERS JAZZ BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


22.4.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00TAMKAIN - rock club (Praha 3)
20:30PARADEMARCHE, Extra Band revivalMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
21:00GUNS 'N' ROSES Tribute - RECKLESS ROSES (Hu)VAGON (Praha 1)
21:30PRAGUE BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti

241-300 (1242)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.