přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
23.11.
 Michelle Gurevich
MeetFactory
Praha 5
27.11.
 Bex Marshall Blues Band (GB)
KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka
Karlovy Vary
02.12.
 HIM
FORUM KARLÍN
Praha 8
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
koncerty

241-300 (2455)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


5.12.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Plum JamBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:30Bohemia Big BandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00DANGER (FR)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
22:00Di Grine Kuzine (DE)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00SATURDAY FX HOUSE vs HIP-HOP - DJ KWÉ, DJ KoogeeRADOST FX (Praha 2)


6.12.2015 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00NEDĚLNÍ DIXIEJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30Original Sky Band, Nomád RockMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
20:00VLADIMIR MACBETIN (dVA)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
20:00PETER CMORIK (SK)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
20:00BabylonBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
20:30UMG JAZZ JAM SESSION - COME TO JAM!U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Widowspeak (US) + Kalle (CZ)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:30SVATOBOR MACÁK QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
21:00ALICE SPRINGS QUARTETJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Gospel LimitedJAZZ DOCK (Praha 5)
21:00HOT LINEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti


7.12.2015 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Společná věc 2015 - Společná věcsál JZ (Praha 1) podrobnosti
20:00KENSINGTON ROAD (GER)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
20:00BROKY FRANTIŠKA KANEČKAHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Tristan Crowley (Irsko), Paula Tebbens (Dánsko/Německo)Rybanaruby klub (Praha 2)
20:30Rene Trossman´s Blue Monday – (USA/CZ)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30MARCEL FLEMR BANDJAZZBOAT (Praha 1)
21:00LA SANGRE (AR/CZ), La Descarga Salsa OrchestraVAGON (Praha 1)
21:00Acoustic CabinetJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Petr Kroutil and his BrothersAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00Xavier Baumaxa Jazz Punk TrioLUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
21:00By-pass Jazz BandBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti


8.12.2015 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00DUCKTAILS (usa), HISSING FAUNA (cz)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00The BladderstonesJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30Dubioza Kolektiv (BA)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
19:30Krása dneška - PKF - Prague Philharmonia, Ervín SchulhoffRoxy/NoD (Praha)
20:00KOUBEK VÁCLAVKlub Saturnin (Praha 3)
20:00Old Folks House, THE CRUSHERS, REALITAROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00ELDORÁDOHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Klára KubištováMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Petra Ernyei QuartetJAZZBOAT (Praha 1)
20:30SpyderChapeau Rouge (Praha 1)
21:00Vintage WineVAGON (Praha 1)
21:00Blue Tones SocietyJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00CHORÉ VZŤAHY, Sabina LudányiováJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00Rhythm DesperadosAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00MONKEY BUSINESSLUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
21:00Jeremy Chapman Quartet (UK/CZ)BLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00Tristan Crowley (Irsko), Paula Tebbens (Dánsko/Německo)La Loca MUSIC BAR & LOUNGE (Praha 2)
22:00LUBOŠ ANDRŠT BLUES BANDJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00NATION 2 NATIONRADOST FX (Praha 2)


9.12.2015 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00EDITORS (UK)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1) podrobnosti
19:00ASIAN WOMEN ON THE TELEPHONE (ru), POPRVÉ ZA PENÍZE (cz)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30TRABAND, ZNOUZECTNOSTPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
19:30BLUD & BOBY PÍCHAČHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00TAXMENIHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Mischief Sisters - Mischief SistersKlub Saturnin (Praha 3) podrobnosti
20:00TETA & HELENA KUBELKOVÁKAIN - rock club (Praha 3)
20:00PortraitRybanaruby klub (Praha 2)
20:30NAJPONK TRIOU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30JOSEF VEJVODA TRIOJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Poletíme?MALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00SCHODIŠTĚ, ČÍ JE TO VINA?VAGON (Praha 1)
21:00MIDNIGHT PILGRIMSJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti

241-300 (2455)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.