přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme

Nenalezen žádný koncert...

 
koncerty

541-600 (3674)  na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 


8.10.2015 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00The Bladderstones, Jerry YoungJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00AghaRTA BandAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00Llfinger (Nor), Rosetta (CZ)Jazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00Blues Rock CityBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
22:00Sato-San ToJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00FX BOUNCE! FROM SLOVAKIA 2 PRAGUE - DJ KWÉ, DJ NOIR, LIPI (SK)RADOST FX (Praha 2)


9.10.2015 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00GymvodFest 2015 - Curlies, MAKE THEM SCREAM, CTM, PUNČOCHÁČE, Anna Vaverková, Ice-scream, THE VANILLESROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
19:00kongres Dental summit 2015 - InflagrantiKřižíkův pavilon (Praha)
19:00PIANOS BECOME THE TEETH (usa)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00Petra Vlková QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:10SKLAD NA ROCK/ FAST FARRAGOS/ TEMNOPLODEC - Sklad Na Rock, FastFarragos, temnoplodecJamm Club (Praha 6) podrobnosti
19:3060. narozky Petra Kadlčka - NATURALDivadelní loď bratří Formanů (Praha) podrobnosti
19:30ZRNÍ NA PŘÁNÍ II - ZrníPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
19:30STRUNY PODZIMUFORUM KARLÍN (Praha 8)
20:30Life Concert - Fatso Jetson (US), 3rd Ear Experience (US), Fever Dog (US)Chapeau Rouge (Praha 1)
20:30JAZZ REVUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Los CulosMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Bohemian Blues Band, Jiří Maršíček, Robert VašíčekU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00MAYFLOWERSJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00LUBOŠ ANDRŠT BLUES BANDJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00AghaRTA BandAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00ALICE IN CHAINS TRIBUTE PragueJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00David Murphy Band (USA/CZ) BLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:30THE BLUES STORY - THE BEST OF BLUES KINGSREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Rene Trossman BandJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00FLUXXRADOST FX (Praha 2)


10.10.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00THE JESTE JEDNOUS, SECONDHAND DAYLIGHT, CIGARETTE SYNDROMEKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00MARACAJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00APOCALYPTICA (FI)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00Křest nového singlu - The ProbeJamm Club (Praha 6) podrobnosti
20:00Barování se Sandrou Novákovou a Filipem RajmontemMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Politische Gespräche verbotenHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:30Life Concert - SOAK (UK)Chapeau Rouge (Praha 1)
20:30Ondřej Kabrna trioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Marta KloučkováU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Somersby Party - DJ Flux, DJ Rudeboy, HellSmith ROCK CAFÉ (Praha 1)
21:00THE HAMMOND GLORYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00LUBOŠ ANDRŠT BLUES BANDJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00FRANTIŠEK KOP QUARTETAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00 Flendrs, LetrourouJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00NIC FANCIULLIROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
22:00SOULTRAIN WEEKENDER - DJ RICO (UK)RADOST FX (Praha 2)


11.10.2015 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00NEDĚLNÍ DIXIE - CLASSIC JAZZ COLLEGIUMJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00THE DRAIN, Sasha Boole (UA)CROSS CLUB (Praha 7)
20:30POSITIVE MIND, RISK IT!ROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:30Ondřej Štveráček QuartetJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Måns Zelmerlöw / SWELUCERNA MUSIC BAR (Praha 1)
21:00UMG JAZZ JAM SESSION - COME TO JAM!U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00ALICE SPRINGS QUARTETJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Holler My Dear (D)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00The Bladderstones, Jerry YoungJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00Limited EditionAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00ImprocoreBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti


12.10.2015 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00PRIME TIME VOICEJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30MAGMA (FR)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00TONY LEVIN STICKMAN, + support David Kollar LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
20:00FREE MONDAYS - ŽAGAR (HU)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
20:30HANELLE BLUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Restaurant - ŠMOLDAS LIBORJAZZTIME (Praha 1 )

541-600 (3674)  na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.